Meme Ucu Göründüğü Videosuyla 20 Bin Türk Erkeği Tarafından Takibe Alınan Amerikalı TikTokçu

1.6bPAYLAŞIM

Cinsel açlığın Afrikasıyız demiş miydik?

graceless8 Amerika'da yaşayan bir TikTok kullanıcısı. Sıradan akımlara çektiği videoları var.

Bir TikTok paylaşımında ise ilk videosunun patladığını bunun nedeninin ise göğüs uçlarının etrafının belli olduğunu ve Türkiye'den 20 bin erkek kullanıcının takibe aldığını söylüyor.

Yapılan yorumların ise iğrenç olduğunu ve çocukların bu uygulamadan uzak tutulması gerektiğini söylemiş. Sorun uygulamada değil ama neyse...

Tabii bu durum tartışmalara da neden oldu.

Hz. Sapiens

👇

👇

👇

👇

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlara alalım...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
karonitokiyo

Cinsel açlığın afrikası.

kaan-armagan1

cinselliği bastırmak için her türlü lafı eden, cinsellik baş gösterince bok sineği gibi üşüşen de aynı erkekler. savunmaya geçmek yerine bu kültürü desteklemiyorum demek daha onurlu bir davranış

uuwuwuwuuw

Burda 2 tarafında suçu var. 1-Kızın suçu var olmasın mı birde Tc'ye suç atıyor takipçi kazanmak için yakında g*tünü de açar o kız madem belli giymeyeydi o kazağı dünyadaki bir kızlardan olduğuma utanmıyorum bu şahsiyetini 0.8654567890*3761 paralık edenler yüzünden. 2-Tc erkek vatandaşları niye Rihanna görmüş ormadan çıkan halt gibi takip ediyor? Buna yanıt bulunsa başlatacağım ama.

develop-er

normal.. ırz namus kavramını bir kadının iki bacağının arasına indirgeyen ata erkil bir toplumun cinselliğini rahat yaşayamadığı için meme ucu görünce azması çok doğal.. Üstüne erkeklere adepli olmakta öğretilmiyor.. Saldım çayıra mevlam kayıra nede olsa erkek aç oğlum pipiyi amcalara göster..

apprentice

Aablacım senin hesabı yıkarlar, anladın mı bu abazalar yıkarlar :D

Görüş Bildir