Meltem Miraloğlu'nun, ABD'li Eşine İmzalattığı Milyon Dolarlık Vasiyet Karşılığında Barıştığı Söyleniyor

1.1bPAYLAŞIM

Son model arabalar, içi para dolu banka hesapları, yatlar, evler, arsalar... Patrick ölünce hepsi Meltem Miraloğlu'na kalacakmış!

Hiç kuşkusuz Meltem Miraloğlu, 80+ Amerikalı Patrick isimli bireyle evlilik yaparak geçtiğimiz yıllara damgasını vurdu!

O gün bugündür bunun muhabbeti de asla bitmedi!

Her 2-3 ayda bir hakkında yeni yeni iddialar atıldı ortaya.

Fakat biz son olarak Patrick'ten ayrıldığını ve onun psikoloğu ile birlikte olduğunu duymuştuk. En son burada bıraktık kendisini!

Size burada da bahsetmiştik:

Meltem Miraloğlu'nun Eşi Patrick'ten Ayrılarak 62 Yaşındaki Psikoloğu John ile Birlikte Olduğu Söyleniyor - onedio.com
Meltem Miraloğlu'nun Eşi Patrick'ten Ayrılarak 62 Yaşındaki Psikoloğu John ile Birlikte Olduğu Söyleniyor - onedio.com

Şimdi de başka bir söylentiyle daha karşınızdayız... Söylenenlere göre Meltem Miraloğlu, Patrick'e vasiyet yazdırmış!

İşte Onur Akay'ın söyledikleri:

Önce baba dediği 80 yaşındaki Patrick’le karı koca ilişkisi yaşayıp yaşamadığını sorduğumda Meltem Miraloğlu, “Kabul ettim ben. Adam karısı olarak aldı beni. Dudağımdan öpüyor ben izin veriyorum yani. Adam bayağı benimle birlikte olmak falan istiyor yani.” ifadelerini kullanıyordu.

Karı koca arasındaki geçimsizlik tam bu noktada başlıyordu. Patrick, bir türlü Green Card için başvuru yapmayınca, Meltem de evde sürekli kavga çıkarıyordu. Ayrıca Meltem sürekli Hollywood’a gitmek istediğini söylüyor ve Amerika’da star olacağım.” diyordu. Tabii bu istekler Patrick’i çileden çıkarıyordu.

En sonunda Patrick çok sinirlenince, boşanmak istemişti ve eyalette boşandıkları bile konuşulmuştu ki Patrick’in yine son anda vazgeçtiğini ve boşandım diyerek etrafına yalan söylediğini öğrendik. Patrick, geçen bu iki yılda çok defa Meltem Miraloğlu’nu evden kovdu ve Meltem bir sırt çantası ile yollarda perişan halde görüldü.

"En son kovduğunda ise Meltem, 62 yaşındaki kendi psikoloğu Amerikalı John’un yanına kaçmış ve kocasının da yakın arkadaşı olan psikoloğu ile bir ilişki yaşadığını da yine eyaletteki Türklere kendi ağzı ile itiraf etmişti."

Psikolog onu bir ailenin yanına çocuk bakıcısı olarak yerleştirmişti ancak Meltem sigara kullandığı için işinden de olmuştu.

Psikolog ayrıca Meltem’i Hollywood yapımcılarına yakın olan bir fotomodellik ajansına bile kayıt ettirmişti. Bu arada Meltem ABD’de yaşayan Türklere, “Benden soyunmamı istesinler işim için soyunurum.” bile demişti.

"Artık 82 yaşına gelen, kalbinden büyük rahatsızlığı olan ve Meltem’le son bir bahar daha yaşayan Patrick Grady, Meltem Miraloğlu’nu seviyordu ve bir daha da Meltem gibi genç bir kız bulamayacağını da adı gibi biliyordu."

Meltem ne yapsa yeniden onu eve kabul eden Patrick, Meltem’in tekrar eve dönmesi için ona bu sefer kırmızı renkte son model bir araba aldı. Sadece araba ile dönmeyen Meltem, 82 yaşındaki ABD’li kocasına vasiyet yazdırdı. Patrick, öldükten sonra tüm mal varlığını Meltem Miraloğlu’na bıraktı. 

Kimin önce öleceğini Allah bilir ama Patrick’in ölümünden sonra Meltem Miraloğlu’na oturdukları lüks villa, değeri çok yüksek olan iki ayrı ev, yine değeri çok yüksek olan iki ayrı spor araba, otobüs büyüklüğünde bir lüks karavan, lüks bir yat, bankada yüklü miktarda para kalacak. Ayrıca Patrick çiftçi bir aileden geldiği için, Meltem’e kalacaklar listesinde sayısı net olarak bilinmeyen ama değeri çok yüksek olduğu söylenen arsalar da var.

Biz yine şok, biz yine iptal... 😅

Siz ne diyorsunuz bu söylenenlere?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
moto-moto

Psikolok jonyy sinse benzeten benmiyim

suspicious

tipe bak la. amerikada o parayla yüzüne bakmaya doyamayacağın cillop gibi manitalar bulursun 3er 5er yaşına başına bakmaz. bu tipe milyor dolarlar bırakıyor amkmun vizyonsuz ihtiyarı ya. sinirim bozuldu ahahahahahahah .

polena

Şaşılacak bişey yok Bir insan onuruyla namusuyla bu malvarlığına kavuşsa şaşırırsın ama kendini satarsan normal yani daha fazlası da olur

adamolunlan

Bu ölü balık gibi baygın baygın bakan kokocunun çevirdiği çocuk gelin filmi kendi sayesinde gerçek oldu. Tek fark nikahsız yani "çocuk motor" olması..

sevval-vural3

Bir amdan alınabilecek en büyük verimi bi bu bide şeyma alıyo ben de oturmuşum çekirdek çitlerken haberlerini okuyorum

Görüş Bildir