Mehmet Özhaseki: 'Sandıktan Ne Çıkıyorsa Başımız Gözümüz Üstüne'

-

AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, 'O sandıktan ne çıkıyorsa başımız gözümüz üstüne. İtirazların sebebi illa biz alalım kaygısı değil' dedi.

AKP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Özhaseki, AKP Genel Sekreteri Fatih Şahin'in dile getirdiği tutanak hatalarına değindi.

Özhaseki'nin açıklamalarından öne çıkan satır başları şu şekilde 👇

"Sandıklarda çıkan sonuca hepimizin saygı duyması icap ediyor. Seçimleri bir tek projeler ve adaylar etkilemiyor. Birçok değişik faktörün bir araya gelmesiyle oluşuyor. Dün de böyle bir sonuç tecelli etti. Sandıktan ne çıkıyorsa başımız gözümüz üstüne."

Bu arada birtakım itirazlar yapılıyor. Bunun temel sebebi ille de biz alalım kaygısı değil, oraya atılmış bir oyun bile zayi edilmemesi duygusudur. Oradan da çıkacak sonuçların her ne olursa olsun bizler tarafından kabul göreceğinin bilinmesi lazım."

Ankara’da da belki binlerce sandıkta çok net bariz hatalar var, onların düzeltilmesi tek amacımız. İlle de sonuç değişsin diye bir gayretimiz yok, sadece milletin iradesi sandığa nasıl atılmışsa onun da oradan doğru bir şekilde çıkıp tecelli etmesini arzu ediyoruz. Doğrunun peşindeyiz. Sonucun doğru çıkmasını arzu ediyoruz. Ankara’da epeyce hata var. Bunlar sonucu ne kadar etkiler ilerleyen günlerde göreceğiz."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir