Görüş Bildir
Haberler
Markette Darbe Uğrayan Kadın: 'Şikayetçi Olmadım, Serbest Kalması için Elimden Geleni Yapıcam'

Markette Darbe Uğrayan Kadın: 'Şikayetçi Olmadım, Serbest Kalması için Elimden Geleni Yapıcam'

Yozgat'ta akaryakıt istasyonu marketinde erkek arkadaşı Şevket Türksoy tarafından tekme tokat dövülen Aysel D. konuştu. Aysel D., 'İsteyerek bana zarar verecek bir insan değil. Serbest bırakılması için elimden geleni yapacağım. Kesinlikle şikayetçi değilim' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Şevket Türksoy, 11 Mayıs'ta, Yozgat'ın Karatepe Mahallesi'ndeki akaryakıt istasyonunun marketinde Aysel D.'yi tekme tokat dövüp, boğazına bıçak dayadı. Aysel D., yerde dakikalarca darbe alırken, market çalışanları ve müşterilerin müdahale etmemesi dikkat çekti. Marketin güvenlik kamerasına yansıyan olaya ilişkin görüntüler, sosyal medyada da tepki çekti. Polis tarafından gözaltına alınan Şevket Türksoy, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Polisin ısrarına rağmen darp raporu almayan ve Şevket Türksoy'dan şikayetçi olmayan Aysel D., konuştu.

Polisin ısrarına rağmen darp raporu almayan ve Şevket Türksoy'dan şikayetçi olmayan Aysel D., konuştu.

Aysel D., Türksoy'un eski erkek arkadaşı olduğunu, olay günü buluşup, barıştıklarını anlatarak, 'O gün tekrar konuştuk barıştık, bir yerlere gittik, birlikte alkol aldık. İşlerim olduğunu söyleyip, yanından ayrıldım. Döndüğümde aşırı derecede alkol almıştı. İsteyerek bana zarar verecek bir insan değil. Alkolün etkisiyle bir şeyler oldu. Tutuklanmasına hiç razı değilim. Serbest bırakılması için elimden geleni yapacağım. Kesinlikle şikayetçi değilim. Kendisi de pişman olmuştur' dedi.

'Hiç mi insanoğlu yok orada?'

'Hiç mi insanoğlu yok orada?'

Olay anında müdahale etmeyenler nedeniyle üzüldüğünü söyleyen Aysel D., 'Orada o insan, elinde bıçakla veya kesici aletle bir kadına saldırırken, orada çalışanlar, oraya girip çıkan insanlar, kanlar içinde kalan kadın, orada alkolün tesirinde olan bir çocuk; bu nasıl insanlık ki kimse elini kıpırdatmayıp, 'Ne yapıyorsunuz?' demiyor, araya girmiyor. Orada ben kendimi bıraktım, insanları kınadım. Biri geliyor alışveriş yapıyor, biri oradan geliyor, buradan geliyor, o çocuk orada yıkılıyor, düşüyor, ben kanlar içindeyim, hiç mi insanoğlu yok orada? Bir kadın dövülüyor, bir erkek cinayet işleyebilir; ama biri de kalkıp 'Yapmayın, etmeyin' demedi; sadece seyrettiler. Bu insanlık dışı bir şey. Ben olsam öyle bir olaya müdahale ederdim. Ölecek de olsam ederdim' diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
84
56
18
2
2
2
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ibrahim kaplan

amk salağına bak. hem şikayetçi olmicam diyo hem neden müdahale etmediler diyo. bok yolunda geber banane senden. ben müdahil oliyimde bana bıçağı taksın dimi... Devamını Gör

İlker Beceren

Yardım etsinler sonra erkek arkadaşım sever de döver de o karışamaz deyip masum insanı hapse gönder. Senin gibiler yüzünden insan yardım etmeye korkar oldu.

Bohlı Salo

cidden ben de kızmıştım neden yardım etmediler diye, ama yok ya cidden karışmamak lazım mış