Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Mail'i Hacklenen David Beckham'ın Karanlık Yüzü Ortaya Çıktı

519PAYLAŞIM

Eski futbol yıldızı David Beckham’ın mail hesabı hack’lendi. Halk adamı imajı olan ve toplumun tümü tarafından sevilen David Beckham’ın karanlık yüzü ortaya çıktı.

Mail adresi hack'lenen David Beckham'ın ortaya çıkan mail'lerinde çeşitli kurum, kişi ve olaylar hakkındaki sözleri ve tavırları İngiltere'de gündeme damga vurdu.

"Bu para benim"

Football Leaks skandalında David Beckham’ın da adının geçmesi sonrası danışmanı Simon Oliveira, Beckham’dan açlık sorunuyla ilgili Afrika’daki bir kampanya için UNICEF’e 1 milyon dolar bağış yapmasını istiyor. David Beckham’ın bu talebe cevabı ise “Kişisel paramı bu iş için harcamak istemiyorum. O, 1 milyonla yatırım yaparım. Eğer onlara vermezsem bu para benim olarak kalacak. Bu para benim” oluyor.

Yine UNICEF organizasyonu için Afrika'da destek istenen David Beckham, oraya business-class'ta uçacağını ve bunun karşısında 6 bin 685 sterlinlik biletlerden gidiş-dönüş iki tane alınmasını talep ediyor.

Beckham'a, kraliyetten insanların bulunduğu cemiyetlere "Sir" unvanı alabilmek için büyük bağışlar yapması tavsiye ediliyor. Beckham ise, Birleşik Krallık Hükümeti hakkında "Değerbilmezler" ifadesini kullanıyor.

static.independent.co.uk

İş yapmak istediği ortakları hakkında yazışan Beckham "Artık hiçbirini umursamıyorum. Kim benimle iş yapabilir, kim yapamaz ben bilirim. Bu lanetler benimle iş yapamazlar" diyor.

İskoç referandumu hakkındaki yazışmalarda ise eski futbolcu sir unvanı alabilmesi için hangi siyasi tarafı tutması gerektiğini soruyor ve Birleşik Krallık'tan yana tavır alması gerektiği tavsiyesini alıyor.

Beckham'ın temsilcisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı;

Öte yandan David Beckham'ın temsilcisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada iddialar yalanlandı.

Temsilci, Beckham'ın mail adresinin hacklendiğini doğrularken, maillerin içeriğinin değiştirildiğini iddia etti.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hic-iste

Kendi parası sonuçta ister bağışlar ister bağışlamaz bize ne? Burada yanlış olan Beckham'ın tavırlarından çok bir insanın mahreminin ifşa edilmesi.

tarkanaltaroglu

niye aq adam melek mi.. sıcmıo mu.. yaw para onun ister verir ister vermez.. marka degeri var beleşe gidecekse tabi first class ister.. la sen yuzde 3 zam almak için takla atan adamsın metrobusu biri ısmarlasa ne kar ettim diye 3 gün sırıtın.. adam sör olacam dio sormasın mı aq..

adnanskisenses

Biri bana metrobus ismarlasin 30 yil boyunca siritirim, metrobus bu, 1 milyon tl, boru mu...

insansiniz

hiç öyle amanda kimsenin mailleri okunmaz diyemeyeceğim. madem öyle oh olsun buna.

dogan-k

Doğruysa söyleyebileceğim tek şey;

nadirgurcomtr

Başkalarının mektubu ya da günlüğünü okuyamayacağımızı bize ilkokul öğretmenimiz öğretmişti. Yeni nesille birlikte bu durum e-posta olayına kaymış olmalıydı ama işte dünya böyle çirkin. Herkesin kendine göre sırları vardır, bence başarılı ve kariyer sahibi herkes böyle şeyler yazabilir. Ben kötü olan bir içerik göremedim e-postalarda.

Görüş Bildir