Maçta Yasak Aşkını Öperken Dev Ekranda Yakalanan ve Suçu Yorum Yazan Kadınlarda Arayan Adam

2.1bPAYLAŞIM

Öyle bir adam düşünün ki, aldatma öyküsü 'Kiss Cam'e yani maçlardaki o dev ekrana yansıyor, sonra da sosyal medyanın diline düşüyor!

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/viral/man-accus...

Geçtiğimiz haftasonu bu bey ile yanındaki kadının videosu Twitter üzerinde popüler oldu.

Ekvator'da Pazar günü Barcelona SC ve Delfin arasında oynanan futbol maçında, dev ekrana bir çiftin romantik öpüşme sahnesi yansıdı! 

Normalde dev ekrana yansıyan romantik çiftlerin aksine, bu ikili birden ayrılıp doğrulmuştu!

İşte şu paylaşımdaki o video her şeyi anlatıyor.

Deyvi Andrade, videoda bir kadını öpüyor ve kamerayı fark edince hemen ondan kendini uzaklaştırıyor. Yüzündeki gülümseme bir anda yok oluyor ve suçlu bir bakışa dönüyor.

Sonradan isminin Deyvi Andrade olduğunu öğrendiğimiz adamın adına birden fazla sosyal medya hesabı açıldı.

Bu Andrade'lerin hemen hemen hepsi kendini internet üzerinden gelen saldırılara karşı savunuyordu. 

Bir paylaşımda Andrade, 'ilişkisinin kesinlikle bittiğinden' bahsediyordu, diğer bir paylaşımda ise yanında muhtemelen aldattığı kadın olan kişi ile bir fotoğraf vardı ve altında af diliyordu.

"Yine böyle olacağız, hatamı affet ne olur. Benden istediğin her şeyi yapacağım ve arkadaşlarım ile dışarı çıkmayacağım."

İşte o yakalanma anından hemen sonrası! Her ne kadar şok olmuş gibi dursa da Instagram'da gerçekten ona ait olduğu söylenen hesapta oldukça küstah tavırları var

İşte o yakalanma anından hemen sonrası! Her ne kadar şok olmuş gibi dursa da Instagram'da gerçekten ona ait olduğu söylenen hesapta oldukça küstah tavırları var
İşte o yakalanma anından hemen sonrası! Her ne kadar şok olmuş gibi dursa da Instagram'da gerçekten ona ait olduğu söylenen hesapta oldukça küstah tavırları var

Olaylar giderek büyüdükten sonra Facebook ve Twitter paylaşımlarına devam eden adam, başkalarını suçlayarak kendi sadakatsizliğini bastırdı.

"Eğer benim yerimde bir kadın olsaydı ne yapardınız?"

"Aldatan kadınların videoları da dönüyor internette, ama onlarla bu kadar dalga geçilmiyor. Umarım benim yaşadığımı yaşamazsınız."

"Bir erkek olarak onurumu ve gururumu sonuna kadar savunacağım. Hepimiz hata yaparız, beni kiliseye davet eden herkese teşekkür ederim, gidersem de ailemin yarasını sarmak için gideceğim."

"İtibarıma kimse zarar veremeyecek. Tanrı büyüktür ve yücedir ve eminim beni bu şekilde eleştiren kadınların çoğu da aldatmıştır."

"İlişkimi mahvettiniz zaten, artık daha ne istiyorsunuz?"

"Bana olan nefretinizle Allahın bir oğluna nasıl zarar verdiğinizi bilmiyorsunuz. Herkes hata yapar ve önemli olan kalbimiz ile affetmektir."

Deyvi Andrade'nin diğer ilişkisi bir sevgililik mi yoksa evlilik mi bilmiyoruz fakat hayatının bu futbol maçında değiştiği kesin! Kendisine akıl fikir diliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
safak-erdogan1

ulan öpüşmeye devam etse yüzü görünmeyecek belki yırtacak ama geri zekalı hemen ayrılıp yüzünü belli etmiş şimdi esas merak ettiğim bu adam kim ki bu kadar konuşulmuş :S

coldhearted

3-5 takipçi kazanınca götü başı oynayan sosyal medya gevşeklerinden sadece bir tanesi. Eşinin yerinde olsam basarım götüne tekmeyi siktirsin gitsin.

thedarkrising

Aldatanlarda bu kıvırma olayını hala çözemiyorum. Aldatmışsın işte neyin kem kümü bu amk.

melis_cankurtaran

Iste cahilin dili dini irki fark etmiyor. Mal oglu mal baskalari bir bok yiyor diye sen de ye sonra siz kendinize bakin! E ben hayatimda kimseyi aldatmadim seni yerin dibine sokmaya hakkim var o zaman! A gerizekali mal seni. Bununla hala birlikteyse karisi ya da sevgilisi o da mal hak ediyor!

blizzard

Uğur Koşar'ın savunmasına benziyor biraz. “Asıl ihaneti kendisi yaptı. Aileye düşkün bir adamım, gidip zina mı yapsaydım… Benim davam mahkemede, sekiz on yıl sürecek bir mahkeme boyunca evlenemeyecek miyim? Hukuk der ki davayı açtığın anda sorumluluğun biter…İnsanlar beni sevmeyebilir, Allahü Teala katında yanlış bir şey yaptığımı düşünmüyorum. Bana yapılan bu komplo İslamiyet'e yapılan 9 Ekim darbesidir!”

Görüş Bildir