Görüş Bildir
Haberler
Kuruluş Osman Selcan Hatun Ölecek mi? Selcan Hatun Kimdir ve Ne Zaman Öldü?

Kuruluş Osman Selcan Hatun Ölecek mi? Selcan Hatun Kimdir ve Ne Zaman Öldü?

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman bu akşam 79. yeni bölüm ile ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde Selcan Hatun'un ölümle burun buruna gelmesi Selcan Hatun'un hayatına yönelik araştırmaları hızlandırdı. Dizinin sevenleri tarafından 'Kuruluş Osman Selcan Hatun ölecek mi? Selcan Hatun kimdir ve ne zaman öldü?' sorularının yanıtlarını arıyor. İşte haberle ilgili tüm detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kuruluş Osman dizisinde Didem Balçın, Selcan Hatun karakterine can vermektedir. Dizinin en sevilen karakterlerinden olan Selcan Hatun, son bölümde Moğolların saldırısı sonucu kılıç darbesi ile yere yığılıyor. Kuruluş Osman dizisinin sevenleri Selcan Hatun kimdir ölecek mi? Tarihte Selcan Hatun kimdir ne zaman öldü? diye merak ediyor.

Kuruluş Osman Selcan Hatun Ölecek mi?

Kuruluş Osman Selcan Hatun Ölecek mi?

Kuruluş Osman Selcan Hatun bu akşam ekrana gelecek 79. yeni bölümde Moğolların obaya saldırısı sonucu kılıç darbesi ile yaralanıyor. Selcan Hatun'un ölüp ölmeyeceği ise bu akşam ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümde belli olacak.

Selcan Hatun Kimdir ve Ne Zaman Öldü?

Selcan Hatun Kimdir ve Ne Zaman Öldü?

Dede Korkut hikayelerinde var olan Selcan Hatun, Diriliş Ertuğrul dizisinde de karşımıza çıkmıştır. Gündoğdu'nun eşi, İltekin ve Süleyman'ın annesi, Gökçe'nin ablasıdır. Selcan Hatun, Gökçe'nin Ertuğrul ile evlenmesini ister. Süleyman Şah ve Hayme Ana'nın gelinidir.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın