Görüş Bildir
Haberler
Kuruluş Osman 71. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kuruluş Osman 71. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Müge Kakşi
11.11.2021 - 17:51

Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda; Osman Bey'e obaya yapılan baskının haberi verilirken bir şehit haberi de peşinden gelir. Öte yandan diğer obalardan da çocuklar kaçırılırken benzer birçok haber  gelmesi Osman Bey'i iyice öfkelendirir. Bunun üstüne Osman Bey hiç bir şehit kanını yerde bırakmayacağına ant içer. İşte Kuruluş Osman 71. bölüm fragmanı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Kuruluş Osman Son Bölüm Özeti

Tekfurlar tek vücut

'Kuruluş Osman'ın 70'inci bölümünde Osman Bey'in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar günden güne büyüyen Osman Bey'i ve oğlu Orhan'ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea'ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

Marı Kosses, Turgut Alp'i ziyaret ediyor

Bu yolculuğunda Osman Bey'e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan'ı Bala Hatun'a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun'u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir. Osman Bey'in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp'in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp'le bir araya gelir.

Bala Hatun, Orhan'ı koruyabilecek mi?

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey'in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan'ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası'na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey'i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp'in buluşmasında neler yaşanacak?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
3
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın