Kurtlar Vadisi'nde Hala "Büyük Türkiye"nin Kurulamamasının 13 Sebebi

 > -

Dile kolay 11 yıl 327 bölüm oldu. Amerika, Irak, Filistin, İsrail, vs. gezmedikleri yer, baron, kara, illuminati, uğraşmadıkları düşman kalmadı ama hala dizide büyük Türkiye'yi görebilmiş değiliz. Peki ne oluyor da bu kadar etkin, aktif, becerikli bir ekip hala amacına ulaşamıyor? Sebeplerini sizler için araştırdık.

1. Çekirdek ekip çok dar

Çekirdek ekip 3-4 kişiden oluşuyor. Dışarıdan yardım alıyorlar falan ama esas yükü bu çekirdek ekip çekiyor. Filistin, Irak, Amerika dolaşan, çatışmalara giren hep bu ekip. Haliyle zor oluyor.

2. Düşmanlar çok güçlü

Mücadele edilen düşmanlar çok kuvvetli. Hepsi buzdağının görünün yüzü, alt kısımlar büyüdükçe büyüyor. Bu düşmanları bertaraf etmek hiç de göründüğü kadar kolay değil.

3. Ve hatta küresel çapta büyük organizasyonlar

Uçları büyük devletlere, büyük organizasyonlara kadar uzanan küresel güçler.

4. En küçük işe bile bizimkilerin gitmesi

Büyük Türkiye'yi kurmak tek görevleri olsa belki 5. sezonda falan kurulabilirdi ancak her işe bizimkiler koşturuyor. Rehine kurtarma, intikam alma, vs. tüm işler bizimkilerin eline bakıyor. Haliyle esas işlerine az vakit kalıyor.

5. Araya gönül ilişkilerinin karşıması

En nihayetinde onlar da insan, seviyor seviliyorlar. Onları korumaya çalışıyorlar, vs. derken işler aksayabiliyor.

6. Ölenin yerine yenisinin konulamaması

Çekirdek ekip zaten çok darken bir de buradan kayıp verilince yetişmiş eleman sıkıntısı baş gösteriyor. Şimdi Memati'nin yeri doldu mu yani? Mümkün değil.

7. Mafya havalarından kurtulamamak

Sanki olaya mafyavari bir giriş yapınca, daha sonra büyümenin sıkıntıları bertaraf edilemedi. O mafyalık üzerlerine yapışıp kaldı. Yani şimdi İlluminati ile mücadele eden adamlarsınız Abdülhey, elindeki o odun ne Allah aşkına?

8. Kurumlar arasındaki iletişimsizlik

Büyük Türkiye yolunda tüm kurumlar ekibin arkasında duramadı. Biri desteklerken diğeri çomak soktu, kuyularını kazdı, hal böyle olunca sıkıntı büyük oldu.

9. İçimizdeki irlandalılar

Sadece küresel güçler mi? Ülke içinde büyük Türkiye olmamızı sindiremeyenler olmadı mı? Hem de ne oldu.

10. Esas oğlanın ağır kanlı olması

Yapısından mıdır, yaşadıklarından mıdır bilinmez esas oğlanımız çok ağır kanlı. Sürekli bir "aceleye gerek yok işler yetişir" havası var.

11. Ve haliyle artık yaşlanmış olması

11 sene geçti, 40'lı yaşlarına geldi, bir sürü kayıp yaşadı, ölümlerden döndü... Kolay değil.

12. Kendine büyük hedefler koyması

Hedefi baştan çok büyük tuttu, ulaşamadıkça ülfet geldi haliyle. Oysa küçük küçük hedefler koyarak ilerleseydi bugün çok daha dinamik, inançlı ve güçlü olabilirlerdi. Kafadan illuminati'ye dalarsan olmuyor işte.

13. Son olarak Ortadoğu'nun sürekli karışması

Ortadoğu bizimkilere bir türlü huzur vermedi. Her sezon başka dertlerle uğraşmak zorunda kaldılar. Filistin, İsrail, Irak derken bugün Suriye, ışid, vs. bir türlü kafalarını başka yere çeviremediler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
osuran-boga03

sen dizi yapacaksın sen milleti uyutacaksın bizde paraları sıfırlıyıp kendisine ait olmayan parayı iade edip faizinide vercez 16 yaşındaki çocugu hapse attırcaz madencilere bu işin fıtratında var diyip madenci babasına kara lastik göndercez sonra yatcaz kalkcaz uyuyan milletler ya ölür yada köle olarak uyanır M.KEMAL ATATÜRK sözü dogrulugunu kanıtlamış olcak

hasmetlihasmet

dizinin sonu artık polatın dünyanın krallıgını ilan ettikten sonra biter gibime geliyor.

inonu-lise

230 bölüm değil 327 bölüm oldu en güzelleride zaten ilk 97 bölüm

akli

hükümetin istediği algıda dizi yapınca işin cacığı çıktı. millette verilen mesaja bak diyor. sen algını kontrol et sende mi diye önce.

faithfull

kurun lan şunu artık sinirim bozuldu ha

Görüş Bildir