Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Yılın Amcası: Cindrella Kostümlü Jesse Nagy

 > 
47PAYLAŞIM

Jesse Nagy'nin 4 yaşındaki yeğeni Izzy; Disney'in yeni Sindirella filmini izlemeye prenses kostümü giyerek gitmeyi o kadar çok istedi ki amcası bunu görmezden gelemedi. Küçük Izzy istediği bu kostümle sinemaya giderse alacağı tepkilerden korkmuştu çünkü daha önce sinemada kostüm giyen birini görmemişti. 

26 yaşındaki oyuncu Jesse Nagy; kaslı ve dövmeli vücuduna rağmen kendine uygun bir prenses kostümü bularak amcalığın sınırlarını zorladı. Örnek amcalar arasına adını yazdıran Jesse; bir arkadaşından balo elbisesini ödünç aldı, bu elbiseyi ayağındaki sakatlıktan dolayı parmak arası terliklerle kombine etti. 

Izzy amcası sayesinde hayaline kavuştu ve Sindirella filmini prenses kostümüyle izledi. Jesse; ''Onu mutlu edecek her şeyi yapabilirim. Kimin ne düşündüğü önemli değil.'' sözleriyle olaya son noktayı koydu. Kaç yaşında olursa olsun herkesin böyle cesaret alabileceği bir amcaya ihtiyacı var.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/cinderella-mov...

Her çocuk hayallerinin peşinden gitmek için cesarete ihtiyaç duyar.

Amcası daha önce kendini prenses kostümüyle düşünebilir miydi bilmiyoruz ama Izzy hayal ettiği kostümle.

Jesse için önemli olan da bu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dextermorgan54

adam kesin çocuğu kullanarak karı kız düşürmeye çalışmıştır yani ben olsam öyle yapardım

Gizli Kullanıcı

Yeğenim sinemaya prenses kostümüyle giderse tepki alır en iyisi ben de giyeyim ki normalmiş gibi gözüksün. Ahahahah çocuk sadece kendi prenses kostümü giyse tepki almazdı ama böyle rezil olmuş :D

lulucan

Giyince bir yeri eksilmedi sonuçta ikisi de gayet mutlu görünüyor kime ne ki ...

haylazadam

böyle bir kız yiğenim olsun HEİDİ bile olurum :)))

Görüş Bildir