Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Penisi Küçük Olduğu İçin 50 Yıldır Baba Olamayan Bahtsız Timsah

-

Hector isimli timsahımız, küçük bir penisi olduğunu için bir türlü yavru sahibi olamıyor. Detaylar ve daha fazlası için LadBible kaynaklı içeriğimize bir göz atın deriz.

Kaynak: http://www.ladbible.com/news/animals-cro...

Polonya'da bir hayvanat bahçesi çalışanları, Hektor isimli bir Güney Amerika timsahının 50 yıldır çiftleşmesine rağmen hiç yavrusu olmadığını fark ettiler.

Hector zamanını sürekli Luiza isimli dişi timsah ile geçirse de bugüne kadar hiç yavrusu olmadı.

Küçüklüklerinden beri beraber büyüyen Hector ve Luiza her sene çiftleşmelerine rağmen dünyaya hiç 'minik bir timsah' getiremediler.

Çiftleşmelerinden dolayı ortaya pek çok yumurta çıksa bile içleri hiç döllenmemişti. Meraklanan hayvanat bahçesi çalışanları yaptıkları araştırmalar sonucu bunun sebebinin Hector olduğunu anladılar. Hector'un çiftleşebilecek kadar büyük ama yumurtaları dölleyemeyecek kadar küçük bir penisi vardı.

Hector ve Luiza çiftine, çok yaşlı oldukları için yavruları olmasını sağlayacak tedavi uygulanamıyor.

IVF tedavisi denilen yöntem, genç yaşlarda ve türleri tehlikede olan canlılar için yapılıyor. Hector ve Luiza'nın ise bu tedavi için yaşları çoktan geçmiş. Hector, Luiza'dan yavruları olması için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
u_umut

Belki bu iğrenç hayata çocuk getirmek istemiyorlardır.

bronz-sisko-kiz-heykeli

yaaaa :( tüp timsah falan deneseler?

asli.unsal2

Bahtına tüküreyim :D

pompaci-dave

sokayim timsahina, o da baba olmayiversin

merdan-rozyyev

Belki çocuk düşünmüyorlardır siz niye karışıyorsunuz? :D

Görüş Bildir