Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Koç Burcu Kadını Olmanın Getirdiği 12 Özellik

Astroloji-
Koç Burcu Kadını Olmanın Getirdiği 12 Özellik

Koç burcu kadınını daha kolay tanımanızı sağlayacak galerimize şimdi başlıyoruz..

1. Bu burcun kadının en belirgin özelliği çabuk sinirlenmesidir. Sinirli anında kendini kaybeden koç burcu kadını, yarım saat sonra hiç bir şey yaşanmamış gibi davranabilir.

2. Kafasına koyduğunu eninde sonunda yapacak olan koç burcu kadının önünde hiç bir güç duramaz. Sahip olduğu hırs onu zaferine mutlaka götürecektir

3. Koç burcu kadını beklemeyi öğrenemez. İstediğinin hemen olmasını ister. Acelecilik onun diğer adı.

4. Koç burcu kadını için dostları çok önemlidir. Dostlarına yapılan yanlışı kendine yapılmış kabul eder. Ağzı oldukça sıkıdır ,bu yüzden ona oldukça güvenilir.

5. Gerçekten aşık olmuşsa ondan daha sadığı yoktur lakin sadece çıkmak için çıkmışsa o kadar sadık olmayabilir. Sevdiği kişiyi dişi sinekten bile kıskanmak onlar için normaldir.

6. Koç burcu kadınına ne olursa olsun emir cümleleriyle hitap etmeyin. "Yap, dur, git " tarzındaki kelimeler onların size gıcık olmasına sebep olacaktır.

7. Alışverişe, para harcamaya bayılırlar. Cömerttirler, cimrilikten asla haz etmezler.

8. Açıksözlüdürler.Yalandan ya da arkadan konuşmaktan çok her şeyi dobra dobra söylerler.Çevrelerindeki bu yüzden kırabilirler ama onlara göre dost kesinlikle acıyı söyleyendir.

9. Koç burcu kadını için her şeyden ve herkesten önce kendisi gelir.Dünya onun etrafında döner.

10. Gülmeyi, ilgi odağı olmayı çok severler. Kişisine göre muamele ederler. Oldukça sempatik olan Koç kadınları gerektiğinde ise burunlarından kıl aldırmazlar.

11. Koç burcu kadını akıllı olmasıyla da bilinir. Hafızaları çok güçlüdür . Eğer geçmişten hatırlayamadığınız bir şey varsa Koç burcu olan bir arkadaşınız size yardımcı olacaktır.

12. Ve son olarak Koç kadınlarına kırmızının her tonu yakışır.Kırmızı saç, kıyafet, ayakkabı... Hepsi, burçlarının rengi olan bu rengi ruhlarında hissederler.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bariskoc61

Ben Barış kısa süre önce facebook sayesinde koç burcu bir kızla tanıştım. Adı Rüveyda çok iyi bir kız. Kötü günlerimden sonra ilaç gibi geldi bana adeta. Çok kısa süre önce tanıştık ama nedense kendisinden hoşlanmaya başladım ilk kez yaşadığım bi durum bu. Eğer ilerde kendisiyle güzel bi yola girip sevgili olursak , yanyana bu yazıyı ona okutucam :)

sait-ozturk

Bende koç burcu bir erkeğim karşımdaki sevdiğim aşık olduğum bayanda koç burcu herşey yazılanla birebir inş. kalbini kazanır tek taşla işi bitiririm

ufukdiyoki

Valla ben. Ama ben boğayım olsun.

Gizli Kullanıcı

aynı ben 😊 yalnız dostları için her şeyi yaparlar da gerçekten dostları var mıdır?

duygu-tuncay

cuk.

Görüş Bildir