Görüş Bildir
Haberler
Klasik Falları Unutun! Bu Whatsapp Falı Her Şeyi Biliyor!

etiket Klasik Falları Unutun! Bu Whatsapp Falı Her Şeyi Biliyor!

Cemal Saffet
20.01.2018 - 21:33

Neyse halin, çıksın falın!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Whatsapp'ı çoğunlukla kimlerle konuşmak için kullanıyorsun?

2. Peki Whatsapp gruplarındaki tavrın nasıl?

3. Bu emojilerden hangisini daha sık kullanıyorsun?

4. Whatsapp'tan ne sıklıkla bildirim geliyor?

5. Ne kadar süre Whatsapp'a gimeden durabilirsin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sıra geldi Evet / Hayır sorularına... Whatsapp'ta son görülmen açık mı?

7. Whatsapp durumuna bir şeyler yazar mısın?

8. Whatsapp'ta daha önce birini engellediğin oldu mu?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Karşına çıkacak insanlara dikkat etmelisin!

Whatsapp falına göre senin sosyal hayatın oldukça yoğun diyebiliriz! Bu sosyal hayat seni her anlamda geliştirdiği gibi zaman zaman da yoruyor. Çevrendeki insanlara karşı her zaman içten ve samimisin ancak bazen bu konuda daha temkinli davranmalısın. Herkes senin kadar dürüst ve fedakar olmayabiliyor ne yazık ki. Çevrendeki insanları önce gözlemleyip sonra hayatına almalı ve kendin hakkında detayları paylaşmalısın. Çevrendeki bazı insanlar seni sadece işleri düştüklerinde arayıp soruyor. Bu insanlar zamanla sana zarar verebilir bizden söylemesi.

Uyanık olmalısın!

Uyanık olmalısın!

Whatsapp falına göre senin aşk hayatında her şey yolunda! Sevgilinle aranızda inanılmaz bir güven ve sevgi olduğu belli oluyor. Ancak ikiniz de birbiriniz dışındaki insanlara karşı daha tedbirli olmalısınız. Kötü niyetle olmasa bile sizi yanlış yönlendirebilirler. Sonuçta birbirinizi en iyi siz tanıyorsunuz ve aranızda olan şeyleri en iyi siz bilebilirsiniz. Birbirinizi hiçbir zaman başkaları için üzmemenizi tavsiye ediyoruz ve mutluluklar diliyoruz!

Kararlı bir şekilde hareket etmelisin!

Senin whatsapp falına göre sen kesinlikle kendinle başbaşa kalmayı seviyorsun. Mesajlaşmak hiç sana göre değil. Bir şey anlattığında karşındaki insanın tepkilerini görebilmek istiyorsun. Bu da senin arkadaşlıklarına ne kadar önem verdiğini gösterir. Etrafında az ve öz insan istiyorsun. Daha önce yaşadığın kötü tecrübeler seni bu duruma itmiş diyebiliriz. İnsanlara zor güvenmekte de haksız sayılmazsın. Ama yine de kendini her zaman bu kadar korumaya almamalısın. Bazen insanlara güvenip, onlara şans da tanımalısın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1077
681
255
165
103
80
68
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın