Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'la Buluşman Var! 400 Lira Bütçe'yle Hazırlanabilecek misin?

-

Yılanlara özel test! Burayı okumadan başlamayın.

Evet! Şimdi o küçüklükten beri kurduğun hayal gerçekleşiyor. Aşık olduğun Kıvanç'la buluşacaksın. Peki nasıl mı? Bildiğin üzere Kıvanç evlendi ama ömür boyu devam edeceği anlamına gelmiyor. Bir gün Kıvanç'ın ayrılık haberi geliyor ve sen havalara uçuyorsun. Nasıl ve niye olduğu tabii ki de ilgilendirmiyor seni. Hemen Kıvanç'ın İstanbul'da genellikle hangi mekanlara takıldığını araştırıyorsun ve son zamanlarda Şişli'deki Grey'de takıldığını öğreniyorsun. Her gün oraya süslenip gidiyorsun ve işte o gün geliyor Kıvanç'ın kesin orada olduğu bir gün cesaretini toplayıp karşılaşmak için çok güzel olman lazım. 

İşte sana fırsat! Sana 400 Lira veriyoruz ve alışverişe yolluyoruz. Kıvanç'ı o gün etkilemen gerekiyor ama dikkat et paranı güzel harca!

1. İlk olarak elbise seçelim!

2. Ayakkabı alalım!

3. Çanta da al bakalım!

4. Takı al bakalım!

5. En son üstüne bir şey al ki şıklığın tamamlansın!

Kıvanç ellerinden kayıp gitti!

Ya sen bu şansı nasıl böyle mahvedersin! Tüm paranı bitirdin. Bu kadar güzel bir şansın vardı, sen bunu çılgınlar gibi alışveriş yaparak kaybettin. Şimdi o aldıklarını yavaşça yere bırak. Tekrar daha makul bir alışverişe başlaman gerekiyor. Bi de unutmadan; görüşme saatine geç kalma sakın!

Sen çok mu tatlısın ne? Tam kararında bir alışveriş.

Kıvanç'ı etkileyebileceğini şimdiden görebiliyorum. Ne fazlan ne de eksiğin var. İstediğini tam olarak çok iyi biliyorsun. Heyecanını hissedebiliyoruz. Şimdi güzelce aldıklarını giy ve o muhteşem buluşmaya doğru yol al bakalım! Bravo sana :)

Evet! Üstüne para bile kaldı.

Ya sen ev ekonomisi mi okudun? Kıvanç'ı etkilemeyi bırak üstüne ev bile kurarsın. Ne kadar güzel alışveriş yaptın öyle, hem istediklerini aldın hem de üstüne para bıraktın. Kıvanç seni kollarını açmış bekliyor kesin! O kalan paralarla kendine bir şeyler daha al hadi! Harikasın sen!!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yelda7

BIRAKSANA ÜSTÜNE PARA BİLE KALDI

wesygot

Kıvanç'ı etkileyebileceğini şimdiden görebiliyorum. Ne fazlan ne de eksiğin var. İstediğini tam olarak çok iyi biliyorsun. Heyecanını hissedebiliyoruz. Şimdi güzelce aldıklarını giy ve o muhteşem buluşmaya doğru yol al bakalım! Bravo sana :) tamam hadi kıvanç nerde ???????

gam6

ev ekonomisisin resmen :D

Gizli Kullanıcı

Kıvanç ellerinden kayıp gitti! Ya sen bu şansı nasıl böyle mahvedersin! Tüm paranı bitirdin. Bu kadar güzel bir şansın vardı, sen bunu çılgınlar gibi alışveriş yaparak kaybettin. Şimdi o aldıklarını yavaşça yere bırak. Tekrar daha makul bir alışverişe başlaman gerekiyor. Bi de unutmadan; görüşme saatine geç kalma sakın!çokta umrumda ya..meraktan işte..

_oishii_

ben hazırlanabilirim de, kıvanç hazırlanamaz 400 liraya

Görüş Bildir