Kirli İç Çamaşırlarını Satarak Kazandığı Maaşını Sokak Kedileri İçin Harcadığını Söyleyen Kadın

2.3bPAYLAŞIM

33 yaşındaki Raven Nix, bir İngiliz ve ülkenin Bristol kentinde yaşıyor. Kendisi sokak hayvanları için aktif olarak çalışan, sokaklarda besleme yapan duyarlı bir kadın! İlginç olan ise DailyMail'den derlediğimize gibi Raven'in kendi tabiri ile 'eğlenceli' para kazanma biçimi.

Kaynak: https://www.dailymail.co.uk/femail/artic...

Raven yılda 60.000 sterlin yani yaklaşık 400.000 tl kazanıyor, kazandığı paranın büyük bir kısmını sokak hayvanlarını beslemek ve veteriner masrafları için harcıyor.

33 yaşındaki Bristollü kadın, internet üzerinden kirli külot, çorap gibi iç giyim eşyalarını satarak her seferinde yaklaşık 140 lira alıyor.

Raven ayrıca seksi videolar da yayınlıyor, bunun yanı sıra ona 'finansal kölelik' yapan erkekler de var.

Hayvansever kadın açıkladığına göre, bir defasında sattığı kirli iç çamaşırı için 1.700 lira almış!

"Bu işe başlamadan önce bana ihtiyacı olan hayvanlar olduğunda tereddüt ederdim. Param yeter mi diye düşünürdüm... sonra internet üzerinde iç çamaşırlarımı satabileceğimi öğrendim."

"Evimde dört kedim var, bir diğeri de hem içeride hem dışarıda yaşıyor. Bazı sokak kedileri de gelip evde mama yiyip gidiyor."

"Toplam 11 kedi besliyorum. Bir de tavşanım var."

"Muhtaç olanları eve alıyorum. Tek başıma yaşıyorum ve onları çok seviyorum. Tam bir kedici teyzeyim işte. Eğer ihtiyacı olan bir hayvan görürsem yardım etmeden geçemem."

Raven'in erkek arkadaşı ise yaptığı iş konusunda oldukça rahat, "Birileri benim boxer'larım için para verecek olsaydı, kesinlikle ben de satardım," diyor.

"Kazandığım paranın bir kısmı kiraya gidiyor, fakat çoğunu kedile için harcıyorum. Eskiden modellik yapmıştım. 94.000 takipçim var ve insanlar 5 yıl önce bana mesaj gönderip böyle isteklerinden bahsettiler."

"Teyzem bu şekilde para kazanmanın harika bir şey olduğunu düşünüyor, erkek arkadaşım için de sorun yok."

"İlk kez biri benden kirli külodumu istediğinde iğrenç olduğunu düşünmüştüm. Ama sonra bir arkadaşımla konuştum ve o da bana bunun meraklıları olduğunu söyledi."

"Süpermarketten çoklu paket külot alıyorum. 5 tanesi 8 sterlin. Onları giyip sonra 20 sterline satıyorum."

"Bir keresinde iki tane G-string iç çamaşırını 250 sterline sattım. Adam bir hafta boyunca aynı iç çamaşırını giymemi istedi. Duş alıyordum ama sonra aynı külodu giyiyordum."

Raven'in anlattığına göre aynı piyasa kirli çoraplar için de var. Birçok erkek onun giydiği kirli çorapları satın alıyor.

Raven'e hiçbir karşılık beklemeden sadece para gönderen 'finansal köle' erkekleri de varmış. Öte yandan kimi zaman da erkekler ondan çok olağan dışı isteklerde bulunuyor.

"Kimileri aşırı kirli çoraplar istiyor, bir kaba doldurulmuş idrar isteyenler bile oldu," diyor Raven.

Raven kazandığı paranın rahatlığı ve hayvanlara vakit ayırabilmekten çok mutlu!

Hem kendi evindeki hayvanlar hem de sokaktaki hayvanlar için istediği kadar vakit ayırabildiğini söylüyor.

Bu genç kadını tebrik ederiz! 

Kış geldiğine göre bizler de sokaktaki dostlarımız için sıcak birer yuva yapmayı ve araçlarımız ile hareket etmeden önce kaputa vurmayı unutmayalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eluine

Keşke kadın olsaydım.

canbaz67

Keşke.

canbaz67

Siparişlere yetişemeyip, erkek arkadaşlarından yardım alıyor mudur ? Tarık şu kilotu senin kirlilerin içinde 1 hafta bekletsene :D

canbaz67

Şu video geldi aklıma :D ->

csa

Bence alkış. Helal kıza. Böyle şeylere para veren manyak çoksa neden bundan para kazanmayacaksın ki... Hiç duymadım boylesini ama kadın olsam direk bu işe girerim. 400.000 ne demek yahu. 20-30 tl ye aldığın kıytırık kirli bir iç çamaşırı 140 a falan satmak... Müthiş yahu.

denizsizzz

1 hafta aynı iç çamaşırı giymek ne demek? aynı odada bile bulunmak istemem kirli donla

Görüş Bildir