Görüş Bildir
Haberler
Kirayı 3 Katına Çıkartmadıkları İçin Kiracılarının Kapısını Parçalayan Ev Sahibi: 'Tekrar Saldıracağım'

Kirayı 3 Katına Çıkartmadıkları İçin Kiracılarının Kapısını Parçalayan Ev Sahibi: 'Tekrar Saldıracağım'

Bayrampaşa'da zammı kabul etmeyen kiracısının kapısını baltayla kırıp içeri giren ve evi dağıtan saldırgan konuştu. 93 yaşındaki Naim Akgün, 'Pazartesi günü 7-8 camını kıracağım. Başka çaresi yok çünkü. Neye mal olursa olsun kıracağım' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Kendi serbest kaldı oğlu tutuklandı

Kendi serbest kaldı oğlu tutuklandı

Olay sonrası gözaltına alınan Naim Akgün, adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken oğlu İhsan Akgün tutuklandı. Serbest bırakılan 93 yaşındaki Naim Akgün, açıklamalarda bulundu.

'Pazartesi günü 7-8 camını kıracağım'

'Pazartesi günü 7-8 camını kıracağım'

Naim Akgün, “Üç sene önce kiraya verdik. ‘Torunlarım gelip bana bakacak’ dedim. Yedinci katta tek başıma yaşıyorum. Çıkmalarını söyledim, çıkmadılar. Böyle bir şey yaşandı. Benim çocuğu içeri attılar, İhsan’ı hapse attılar. Kirayı 4 bine çıkaracağımı söylemişler öyle bir şey yok. 6 aydır 7 aydır para vermediler. Ben bunlarla ne yapacağım bilmiyorum. Başımıza iş açtılar. Ben 93 yaşındayım. Bunlarla ne yapacağım bilmiyorum. Biz bunlara yer bulduk. Yeri beğenmediler, pahalı dediler kötü dediler” dedi.

Akgün, “6 aydır yer arıyoruz yine olmuyor. Ben şimdi ne yapayım. İçeride on kişiler. Neyle saldırayım. Ben şikayetçi oldum. Polis de bıktı bunlardan. Pazartesi günü 7-8 camını kıracağım. Başka çaresi yok çünkü. Neye mal olursa olsun kıracağım. Suyu kestirdik suyu açtılar, elektriği kestirdik elektriği açtırdılar.  Herkes bunların yanında. Ben 40 senedir buradayım” diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
49
44
18
17
12
6
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Emookan

Konuyu tek taraftan dinlemekle olmaz. İnsanlara güvenilmiyor. Ama dedenin anlattıkları doğruysa, dede sonuna kadar haklı!!! Kimse duyar kasıp, laga luga yapm... Devamını Gör

Drn d.

İlk taşındıklarında kaç kişilermiş?

hsynnnnnn

başlıkta ne yazıyo içerikte ne anlatıyo aq. yapacağınız içeriğe..

Gordon Brown

Pis Suriyeliler heryerdeler ve yuzsuzler