Kendisine Gelen Tehdit Mesajlarını İfşa Eden Özgür Demirtaş'a Destek Yağdı

2.2bPAYLAŞIM

Akademisyen ve finansçı olan son yıllarda sosyal medyadaki paylaşım ve videolarıyla popülerleşen Özgür Demirtaş'ın başı trollerle dertte. Geçtiğimiz gün de kendisine gelen tehdit ve ailesine küfür içeren bir mesajı ifşa etti ve kendisine destek yağdı.

Ünlü akademisyen son zamanlarda sanal ortamda ters tartışmalara giriyordu ve söylediği üzere yoğun bir troll saldırısı altındaydı.

Geçtiğimiz gün ise kendisine gelen yüzlerce hakaret ve tehdit mesajından birkaçını paylaştı.

👇

Mesajlar ölüm tehditi, aileye hakaret gibi öğeler içeriyor.

Bunun üzerine kendisini tehdit edenlere adeta hodri meydan dedi.

Ardından Özgür Demirtaş'a destek mesajları yağdı.

👇

👇

👇

👇

👇

👇

Ardından şu teşekkür mesajını paylaştı 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
darkeye

"Bilim ve sanat bir kuşun iki kanadı gibidir. Bu iki kanadı kullanabilen toplumlar uçar ve özgür olurlar. Uçamayanlar ise tavuk olur. 'Tavuk toplum', önüne atılan bir avuç yemi gagalarken, arkadan yumurtalarının alindigini farkinda bile olmaz" (charles darwin) Ne yazikki bizim toplum 2. katgoriye giriyor.

dmlttaskin

Ağızlarından din ahlak, eksik olmayan ak parti köpeklerine bak hele. Adam da korkacaktı sizin gibi tasmalı köpeklerden. Siz ananızı sik. Herhalde ki adama sarıyorsunuz

ercan-gundogdu

parayla itlik yapanlar yani para'ya kul köpek olanlar . ülke de çok bu pezevenklerden .

hakan-daspinar

Hocam sizin matematik ve finans bilgisinizi kesinlikle tartışamam veriye dayalı olduğu için tüm öngörülerinizi birebir piyasa satın alıyor. Sadece bu kadar kutuplaştırıcı ve hedeff belirten troller aslında kasıtlı bir provokasyon için özellikle sizi hedef gösteriyor. Bu ülkeyi seven hiçbir siyasî ideolojik veya ilahi görüş sahibi kişiler bu kadar kin dolu olamazlar. Aktrol diyerek sizinde hedef gösterici söylemenize ilk defa katılmıyorum.Bu sebeple rica ediyorum vatanını seven insanlar her türden görüşte mevcut olduğu için beni sadece şu grup sevsine çıkabilecek hedef gösterir cümlelerinizi gözden geçirmenizi temenni ederim.

deen-tharkuho

Orospu çocukları! onları yetiştiren anne babanın ağzına sıçmak lazım

Görüş Bildir