Görüş Bildir

Kendinizi Kötü Hissetmenize Sebep Olan 15 Mekân

Haberler
> Kendinizi Kötü Hissetmenize Sebep Olan 15 Mekân

1. Otogar Keşmekeşi

1. Otogar Keşmekeşi

Otogarda bitmek bilmez beklemeler, motor sesleri, egzos dumanları ve yolculuk kargaşası arasında iyi hissetmek pek mümkün olabilir mi acaba?

2. Hastane Koridorları

2. Hastane Koridorları

Hastane kokusunu bilmeyen var mıdır? Evet hasta olmak çok zor, kimsenin başına gelmesin. Ama hasta değilken de hastanede bulunmanın insanın üzerinde yarattığı ağırlık tartışılmaz boyutlarda.

3. Noterler

3. Noterler

Gerim gerim gerilip, sıkılmaktan patlamanız için daha iyi bir yer olamaz. Görebileceğiniz en resmi işlerin döndüğü, bir işiniz için gittiğinizde aman karışıklık yapmayayım diye ödünüzün patladığı korkutucu bir yer arıyorsanız, size tavsiyemiz noterlere bir uğramanız.

4. Ofis Toplantı Odaları

4. Ofis Toplantı Odaları

Hani şu herkesin sıkıntıdan öldüğü, ama birbirlerine gayet keyifleri yerindeymiş gibi yansıttıkları toplantılardan mı bahsediyoruz? Evet tam da üzerine bastınız.

5. Mezarlıklar

5. Mezarlıklar

Deniz kenarı bile olsa mezarlık mezarlıktır. Kimbilir belki de ölüm korkusu yakalıyor insanı ve sarıyor dört bir yanı kötü hissiyatlar.

6. Öğrenci İşleri

6. Öğrenci İşleri

İçeride zamanının on yıl öncesinden aktığı öğrenci işlerinden bahsetmezsek olmazdı. Bir insanın kendisini burda iyi hissetmesinin ufacık da olsa bir ihtimali var mıdır acaba? Bitmeyen sıralar, cevaplanmayan sorular ve halledilemeyen işler..

7. Banka Kuyrukları

7. Banka Kuyrukları

Bankada işini üç dakikada halledebilen vip müşterilerden bir değilseniz vay halinize.

8. Uzak Akrabalara Misafirlikleri

8. Uzak Akrabalara Misafirlikleri

Hakkında çok bilgiye sahip olmadığınız, çok da tanımak istemediğiniz uzak akrabalara gitmek zorunda kalırsınız bazen. İşte o an bilinki bitmeyecek saatler başlamıştır sizin için.

9. Emlakçılar

9. Emlakçılar

Heran birinin sizi dolandıracağını hissetmekten kendinizi alıkoyamadığınız emlakçılarda, çok da mutlu olunacağını düşünmüyoruz doğrusu.

10. Bar Tuvaletleri

10. Bar Tuvaletleri

Asla temiziyle karşılaşamadığımız bar tuvaletleri, kendimizi kötü hissettiğimiz yerler arasında en üst sıralarda.

11. Dişçi Koltukları

11. Dişçi Koltukları

Az sonra ne olacağından habersiz olduğmuz dişçi koltukları da bu listede yer almalıydı. Dişçiler gerginliğin sınırlarının zorlandığı mekanlarda üst sıralarda yer alıyor.

12. Düğünler

12. Düğünler

Düğünler sıkıcıdır arkadaş, bir kere bunu kabul etmeli. Ayıp olmasın diye gidiliyorsa da orada sadece 15 dakika geçirmeyi bilmeli insan.

13. Mevlitler

13. Mevlitler

Küçükken gitmek zorunda kalınılan mevlitler yıllar sonra bile rüyalarımızdan çıkmadı. O günleri bir gün unutmayı umuyoruz.

14. Fatura Kuyrukları

14. Fatura Kuyrukları

Hem para verip, hem de saatlerinizi harcayacağınız paha biçilemez yerler de listemizde yerini aldı.

15. Ve tabii ki; Metrobüs

15. Ve tabii ki; Metrobüs

Birçok cinnet geçirme anına sebep olabilecek metrobüsleri unuttuk mu sandınız? Olur mu hiç öyle şey.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
cnsfrd

metrobüsü anladıkta bar tuvaletinde niye kötü hissedeyim. kızlar için geçerli sanırım. erkeklerde rahatlama mekanıdır bar tuvaleti. noterde baya alakasız o... Devamını Gör