Kendine Bir Ünlü Takımı Kur, Ne Kadar Elit Olduğunu Söyleyelim!

143PAYLAŞIM

Takımına 7 tane ünlüyü seç, ne kadar elit olduğunu söyleyelim!

1. 👇

İrem Derici
Ebru Gündeş
Elçin Sangu
Neslihan Atagül
Hadise
Serenay Sarıkaya

2. 👇

Barış Arduç
Acun Ilıcalı
Arda Turan
Murat Boz
Burak Özçivit
Nusret Gökçe

3. 👇

Demet Akalın
Fahriye Evcen
Hande Erçel
Buse Terim
Beren Saat
Merve Boluğur

4. 👇

Çağatay Ulusoy
Kıvanç Tatlıtuğ
Buğra Gülsoy
Serkan Çayoğlu
Kenan İmirzalıoğlu
Aras Bulut İynemli

5. 👇

Burcu Esmersoy
Gülben Ergen
Sinem Kobal
Ezgi Mola
Hülya Avşar
Özge Özpirinçci

6. 👇

Killa Hakan
Ezhel
Norm Ender
Ben Fero
Sagopa
Ceza

7. 👇

Hande Yener
Simge
Bengü
Sıla
Merve Özbey
Gülşen

Elitliğin kitabını yazmışsın!

Verdiğin cevaplara göre elitliğin kitabı senin ellerinde yazılmış. Rafine zevklerin var. Her şeyin en iyisini beğenmeye çalışıyorsun. Hataya asla tahammülün yok. Yediğin, içtiğin, izlediğin her şey mükemmele yakın olmalı. Hayatın her alanına dair kuralların var. Asla onlardan taviz vermiyorsun!  Hem çok geziyorsun hem de çok biliyorsun. Seni görüp de iç geçirmeyen, sana özenmeyen yok gibi bir şey. Zevklerin gerçekten ama gerçekten cezbedici. Herkes yanında senin gibi zevkli biri olsun ister. Hastasıyız!

Elitlik ruhuna işlemiş!

Verdiğin cevaplara göre elitlik senin ruhuna işlemiş! Duruşun konuşman her şeyin bir numarasın! Beğenilerin en üst düzeyde. Senin kraliyet ailesi soyundan gelmiş olmandan şüphe ediyoruz. Büyük büyük dedelerin saraylarda sultan, kalelerde prens olabilir. Bu elitliğin başka açıklaması yok! Seni kesinlikle kraliyet ailesinin bir mensubu gibi yetiştirmişler. Öyle olmasa bile kesin olan bir şey var o da ailenin elitliği sana geçmiş. Seni yetiştirirken o kadar dikkatli davranmışlar her şeyi o kadar güzel öğretmişler ki bu hayatının her alanına yansımış. E böyle bir aile olunca iyi eğitim de almışsın. Senin gibi insanlar var olduğu için çok şanslıyız.

Doğuştan elitsin!

Verdiğin cevaplara göre sen doğuştan elitsin! Yani sonradan olma değilsin. Elit doğmuşsun elit yaşıyorsun. Sen o kadar elit bir insansın ki her tarafından elitlik fışkırıyor. Paçalarından akan elitliği insanlar yerden alıp ellerine yüzlerine sürüyor ki onlara da biraz elitlik bulaşsın. Haliyle insanların özendiği hayatları yaşamakla meşgulsün. Kendine dikkat etmelisin. Üzerinde kem gözler var. Sana çok kolay nazar değer! Sen gerçek bir elit olarak bu tavrında ödün verme ve onları kaale almamaya devam et. Bırak ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR ÇATLASIN!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pinar-yalcin9

Elitliğin kitabını yazmışsın! :))) Verdiğin cevaplara göre elitliğin kitabı senin ellerinde yazılmış. Rafine zevklerin var. Her şeyin en iyisini beğenmeye çalışıyorsun. Hataya asla tahammülün yok. Yediğin, içtiğin, izlediğin her şey mükemmele yakın olmalı. Hayatın her alanına dair kuralların var. Asla onlardan taviz vermiyorsun! Hem çok geziyorsun hem de çok biliyorsun. Seni görüp de iç geçirmeyen, sana özenmeyen yok gibi bir şey. Zevklerin gerçekten ama gerçekten cezbedici. Herkes yanında senin gibi zevkli biri olsun ister. Hastasıyız!

bahar.k38

elitliğin kitabını yazmışsın!

Gizli Kullanıcı

Şıklarda bulunan ''sanatçı'' :) lara ? göre mi kıyas söz konusu ? Çappo lan alayı bunların ... :) Şıklara, George Frideric Handel vs Antonio Vivaldi kıyası koysaydınız veya ben ne bileyim araya barok besteciler falan koysaydınız anlaşılırdı mesela.... Sıla, norm, buğra fln seçiyom doğuştan elitsin diyor ahhahahah

zeynep-kilic39

elitlik ruhuma işledi

ezgi-akturk

Doğuştan elitsin ! 😌😄

Görüş Bildir