Kendi Arabanı Tasarla, Senin Ne Kadar Çılgın Olduğunu Söyleyelim!

-

Kendi arabanı tasarla, senin ne kadar çılgın olduğunu söyleyelim! 

Haydi teste! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, senin tarzını yansıtacak arabanın rengi bunlardan hangisi olmalı?

4. Peki söyle bakalım, hangisini tercih edersin?

5. Immm… Hadi bakalım, şimdi de arabanın kaç kapılı olmasını istediğini söyle!

İki kapılı
Dört kapılı

6. Yaaa arabanın jantları bunlardan hangisi gibi olmalı?

7. Pekii arabanın yakıtı bunlardan hangisi olmalı?

8. Senin kişiliğini yansıtacak olan arabanın iç tasarımı nasıl olmalıdır?

9. Arabanın camında film olmalı mı?

Evet
Hayır

10. Ve son olarak, arabanın kasa tipi nasıl olmalı?

Senin gibi çılgınına daha önce rastlamadık!

Senin ruhunda nasıl bir delilik var öyle? Resmen için içine sığmıyor. Şu hayatı daha eğlenceli kılmak için yapmadığın çılgınlık kalmamış. Etrafındaki insanlar senin bu kanındaki deliliğin farkındalar ve seninle vakit geçirmekten aşırı keyif alıyorlar. Sen de hiçbir şekilde korku yok. Aklına gelen bütün çılgınlıkları düşünmeden yaparsın. Çünkü senin için eğlenmek adrenalinin olabildiğince yükselmesi demek. Gerek adrenalin yükseltecek çılgınlıklar gerek arkadaşlar arasında yaptığın çılgınlıklara  etrafındaki insanlar o kadar alışmış ki... Hayatı eğlenceye vurmak ve bundan büyük zevk almak seni çok daha iyi yapıyor. Çünkü hayatta yeterince can sıkıcı şeyler var. Bunları unutmak veya arka plana atmak için eğlenceye, çılgınlıklara başvuruyorsun. Çılgınlık resmen senin hayat felsefen haline gelmiş. O yüzden şu hayatta bir çılgın varsa o da kesinlikle sensin!

Sende içten gelen bir çılgınlık var!

Senin de içinde inanılmaz bir çılgınlık var! Normalde dışarıdan bakan bir insan senin çılgın yanını görmez. Çünkü ciddi bir yapıya sahipsin. Fakat  seni yakından tanıyan insanlar içindeki o çılgınlığı biliyorlar. Öyle herkesle eğlenmeyi sevmezsin. Senin için değerli insanların yanında içindeki çılgınlığı dışarı vurursun. Genel olarak dışarıya karşı kapalı bir karaktersin ama içten içe neler yaşadığını biliyoruz. Hele ki en yakın arkadaşlarınla olmayıver... Valla gerek esprilerinle gerek aklına gelen aktivitelerle insanları çılgına çevirdiğin oluyor. Bu nasıl bir delilik anlamadık açıkcası. Bazen kafana eser evden çıkıp uzaklara gidersin. Kendi başına takılmayı, yeni yerler keşfetmeyi de seversin. Bazen toplarsın arkadaşlarını eğlenmek için farklı etkinlikler yaparsın. Bunu yaparken de inanılmaz keyif alırsın. Çünkü çılgınlığın dibine dibine vurursun!

Senin çılgınlığın kendine!

Sen o kadar sakin bir insansın ki çılgınlık kim sen kim? Öyle ekstrem şeyleri sevmezsin. Hayatı olabildiğince sakin yaşamak ve huzur bulmak senin işin. Çünkü hayat senin için yeterince çılgın ekstra çılgınlık yapmaya gerek duymuyorsun. Kendi içinde yaşadığın çılgınlıklar var. Bunlar sana yetiyor artıyor bile. O yüzden hayatında öyle fazladan çılgınlıklara yer yok. Sakin, sessiz bir şekilde yoluna devam etmek istiyorsun. Sen o kadar normalsin ki gerçekten her şeyi olması gerektiği gibi yaşıyorsun. Kafan her zaman için çok rahat. Gayet sakin bir kişiliğe sahipsin. Bunu her zaman koruyorsun. Hayatında her zaman mutluluğa önem verirsin. Sana zarar verecek şeylerden hep uzak duruyorsun. İnsanlara hep samimi bir şekilde yaklaşıyorsun. İçindeki iyiliği ve güzelliği etrafına saçıyorsun. Bu yüzden de her zaman için çok seviliyorsun. Anlayacağın sen pek çılgın bir insan sayılmazsın...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orcun-oruc

bana yazıyooo hahhaha

bcb54

Senin gibi çılgınına daha önce rastlamadık!

gzm-ynklr

SEnin çılgınlığın kendine!

psyhedelichead

Senin gibi çılgınına daha önce rastlamadık-mış aman yok be! 30 yılı geride bırakınca çılgınlık falan yapasım gelmiyor artık

simge-gultekin

Senin ruhunda nasıl bir delilik var öyle? Resmen için içine sığmıyor. Şu hayatı daha eğlenceli kılmak için yapmadığın çılgınlık kalmamış. Etrafındaki insanlar senin bu kanındaki deliliğin farkındalar ve seninle vakit geçirmekten aşırı keyif alıyorlar. Sen de hiçbir şekilde korku yok. Aklına gelen bütün çılgınlıkları düşünmeden yaparsın. Çünkü senin için eğlenmek adrenalinin olabildiğince yükselmesi demek. Gerek adrenalin yükseltecek çılgınlıklar gerek arkadaşlar arasında yaptığın çılgınlıklara etrafındaki insanlar o kadar alışmış ki... Hayatı eğlenceye vurmak ve bundan büyük zevk almak seni çok daha iyi yapıyor. Çünkü hayatta yeterince can sıkıcı şeyler var. Bunları unutmak veya arka plana atmak için eğlenceye, çılgınlıklara başvuruyorsun. Çılgınlık resmen senin hayat felsefen haline gelmiş. O yüzden şu hayatta bir çılgın varsa o da kesinlikle sensin!

Görüş Bildir