Kavga Büyüyor: Demet Akalın ile Berkay Şahin Arasındaki Hediye Saat Gerginliği Giderek Boyut Değiştiriyor!

510PAYLAŞIM

Gelin bakalım neler olmuş?

Demet Akalın ile Berkay Şahin arasında süregelen 'hediye saat' polemiğini bilmeyen yoktur.

İddialara göre Demet Akalın, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e saat hediye etmiş; Şahin çifti ise mağazaya gidip saati satmak istemişti. Yine iddialara göre bu olay üzerine mağaza yetkilisi Demet Akalın’ı arayarak, Berkay ve Özlem Ada Şahin çiftinin saati satmak istediğini söylemişti. Bunun üzerine de Demet Akalın'ın Berkay Şahin ile arası açılmıştı.

Tüm bu iddiaların üzerine Özlem Ada Şahin, Instagram üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yaparak "Saati satmak istemediklerini, değiştirmek istediklerini" söylemişti.

Bunun üzerine de Demet Akalın'la aralarında bir tartışma yaşanmıştı.

Hatta burada size olayı tüm detaylarıyla anlatmıştık. 👇

Demet Akalın ile Berkay Şahin'in Eşi Özlem Ada Şahin, Hediye Saat Yüzünden Sosyal Medyada Kavga Etti! - onedio.com
Demet Akalın ile Berkay Şahin'in Eşi Özlem Ada Şahin, Hediye Saat Yüzünden Sosyal Medyada Kavga Etti! - onedio.com

İşte Özlem Ada Şahin ve Demet Akalın arasında yaşanan bu gerginlik, gittikçe büyüyor.

Berkay geçtiğimiz gün konuyla ilgili, "Demet bizim ablamız. Huyudur. Sanırım 50 kere küsmüşüzdür. Küser, barışırız. Ama hediye, artık sahibine aittir. Arkasından koşmamak, kovalamamak lazım. Özlem de konuştu Demet'le. Kendisi 'Bana da hediye geliyor. Bazen büyük oluyor, ben de değiştiriyorum. Sıkıntı yok, değiştir' dedi."

"Olay 23-24 Temmuz'da oldu. Sonra konuştuk, konserine gittik. Ama şimdi haber oldu. Biz bu saati değiştirmek istedik. Aldığı yer çok para isteyince, daha uygun bir yer bulduk ve saati oradan almak istedik. Hatta saat bizde yok, oraya bıraktık. Ayrıca dediğim gibi inisiyatif hediye edilen kişinindir. Neden uzadı bu kadar? Ben de Demet'e kırgınım. Benim karım ünlü değil, oyuncu değil. Onu bu işlerin içine çekmeyeceksiniz, konuşmayacaksınız. Bir sıkıntısı varsa sosyal medya üzerinden yazmasına gerek yok." yorumunu yaptı.

d.gunboyugazetesi.com.tr

Berkay’ın açıklaması sonrası Demet Akalın, Bilal Özcan’ı telefonla arayarak konuyla ilgili açıklamalar yaptı: “Artık bu mevzu uzadı, ben neden hediyenin peşinde koşayım. Kendisi küfür kıyamet beni aradı, saatçiye gitmiş. 'Rolex'deki kız bana parayı vermiyor' dedi."

"Ben saatçi kıza yalvardım artık. Kız ağlıyordu yalvardım kıza, 'Ver parayı' diye. Ben niye peşinde koşayım ya. Bana ne? Herkesin kendi şeyi, bana ne? Aaa delirmiş insanlar. Ben kendim görgüsüz olabilirim bunu lütfen yazar mısın? Ama başkasının parasıyla görgüsüzlük yapana ilk kez burada şahit oluyorum yani."

Demet Akalın ayrıca, "Bir de ne demek o ya, ‘Demet bu her zaman yapıyor?' Ben onun yüzünden Caner Erkin ve karısına rezil oldum iki sene önce doğum günümde. Caner’in üstüne atlamaya kalktı iki sene önce doğum günümde. Hem saat aldık anasını yandığımın dünya para verip birde üstüne terbiyesiz olduk, görgüsüz olduk, rezil olduk. Olduk da olduk anasını yandığımın nasıl bir şey anlamadım yani." açıklamasını yaptı.

Akalın ayrıca geçtiğimiz gün gittiği bir mekanın çıkışında,"Berkay hanımını sustursun. Bir kadın adamı vezir de eder, rezil de..." açıklamasında bulundu.

Ufak bir parantez açacak olursak, Akalın'ın bir kadın olarak böyle talihsiz bir açıklama yapması gerçekten inanılmaz...

Olay işte bu şekildeydi... Bakalım zaman neler gösterecek, hep birlikte bekleyip göreceğiz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
spiritorbs

Uuu Beybi . Meydanı açın . Kavga çıkıcak .

ahmet-attonu

allahın eşşek olarak yarattığını para insan etmez

abucii-ciii-cii

kdmn varoşları

ali-efe7

Demet'in devri sonra erdi artık eskiden ergen olan fanları vardı albüm satıyordu şimdi onu dinleyenler büyüdü dinlemekten vaz geçti yeni gelen nesil de bir kısmı k-pop bir kısmı ise yeni çıkan popçuları dinliyor. E tabi artık yaşlandı da malumunuz insanlar yaşlandıkça daha kavgacı oluyorlar... İngilterece chavette denilen bir kesim var demet artık tam bir chavette oldu...

snooopy

Ya tamam verin saati bana bitsin bu kavga.

omeravc912gmail.com

çakal :)

Görüş Bildir