Karşı Cinse Verdikleri Muazzam Tavsiyelerle İlişkiler Hakkında İbretlik Tespitlerde Bulunan dio'cular

82PAYLAŞIM

Karşı cinse verdikleri tavsiyelerle ibretlik tespitlerde bulunan dio'cuların dediklerinin çoğuna hak vermeden duramadık doğrusu...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

*

18. 

*

19. 

*

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tirtilsavar

Herkesten ricam dürüst olun lütfen yaa...ihanet etmeyin.hissettiginizde hain olmadan güzelce gitmeyi bilin kırıp dökmeden.

mrsmuhallebi

1-saygı 2-merhamet 3-sevgi İki tarafı eşit yapan ve ilişki dışında her bireyde olması gereken özellikler bu üçü. Bu üçünü yapabilsek türkiye o zaman yaşanılabilir bir yer olur. Mutlu bireyler, mutlu çocuklar, mutlu gelecekler olur.

sciencesoldier

İNSAN OLUN yeterli aslında. karşı cinse demiyorum tüm insanlığa diyorum. bir de kadın ve erkek eşit değildir asla da olamaz. hak hukuk hariç. bir tek hak hukukta eşitiz onun dışında hiçbir şeyde eşitliğimiz yok.

destanyazan

Ben tavsiyemi buradan vericem; Erkeklerden, sizin bir bakışınızdan veya susmanızdan, neye ve neden kırgın veya kızgın olduğunuzu, evet derken aslında hayır, hayır derken aslında evet demek istediğinizi anlamasını, sizin için önemli olan şeylerin en az sizin kadar erkeklerinde önem vermesi gerektiğini beklemeyin.

derensi0506

ÇÖP

Görüş Bildir