Görüş Bildir
Haberler
Karakterine Göre Hangi Tatil Beldesinde Tatil Yapmalısın?

etiket Karakterine Göre Hangi Tatil Beldesinde Tatil Yapmalısın?

Kai Hiwatari
25.01.2019 - 19:32 Son Güncelleme: 20.02.2019 - 11:11

Tatil rezervasyonu yapmadıysan seni böyle alalım. Çünkü bu test sana en uygun tatil beldesini söyleyecek :)

1. Öncelikle "Tatil" kelimesi sana hangisini çağrıştırıyor?

2. Peki yolculuğa çıkmak senin için ne anlam ifade ediyor?

3. Tatile çıktın ve olmayacak aksiliklerle karşılaştın. Vereceğin ilk tepki nasıl olur?

4. Burası çok mühim. Tatil ve para ikilisi senin için hangisine denk geliyor?

5. Bunlardan hangisinde kalmak senin için daha cazip?

6. Son bir soru daha. Bu cadde sana tam olarak neyi çağrıştırıyor?

6. Son bir soru daha. Bu cadde sana tam olarak neyi çağrıştırıyor?

Ayvalık!

Ayvalık!

Senin için ideal tatil beldesi Ayvalık! Biraz huzur, biraz sükunet, üstüne de bir miktar emekli modu. Eğlence dünyasının çılgınlığından uzak, kafa dinlemeye uygun bir tatil. Sen çok büyük paralar dökmeden, daha klasik, eski tarz diyebileceğimiz bir tatile gitmelisin. Gece kulüpleri değil arkadaş sohbetleri senin için daha önemli.

Bodrum!

Bodrum!

Senin için ideal tatil beldesi Bodrum! Eğlence, eğlence, eğlence... Senin tatilin sınırsız bir eğlence ve uykusuz geceler vaat etmeli. Parayı pulu fazla dert etmeden, 'bir daha mı geleceğiz dünyaya' diyerek Bodrum'un gecelerine doğru yol almalısın. Deniz, kum, güneş de olmalı içinde ama önceliğin kendini kaybedip stresini atacağın bir tatil olmalı. Bunu da kaliteden taviz vermeden yapmalısın.

Olimpos!

Olimpos!

Senin için ideal tatil beldesi Olimpos! Senin tatil için önceliğin huzur. Biraz kendin ile olan ilişkini düzenlemek, iç dünyanı keşfetmek, bunun için de gürültüden, karmaşadan uzak bir yerde vakit geçirmek. Bir çadır, güzel bir koy ve bol yıldızlı bir gökyüzü senin için yeter de artar bile.

Evinde Oturmalısın!

Evinde Oturmalısın!

Senin için ideal tatil: Evin! Bir yerlere gitmek pek sana göre değil. Tatilini evinde oturup pinekleyerek geçirmek senin için yeterli. Hiç boşuna o yorgunluğu çekip masraf yapmaya değmez. Sen pek tatil insanı değilsin. Tatil için evini ya da bulunduğun şehri terk etmek sana göre şeyler değil. Evinde otur, bilgisayarını aç ve ayaklarını uzat. İşte senin muhteşem tatilin.

Kilyos!

Kilyos!

Senin için ideal tatil beldesi Kilyos! Tatile gitmek istiyorsun ama uzun süre evinden ayrı da kalamıyorsun. Çok masrafa girmeden, fazla uzaklaşmadan, 'tatile gitmedim' dememek için bir yerlere kaçıp kısa sürede geri dönmelisin. Beach'lerde uzanıp, soğuk bir şeyler yudumlayarak müziğini dinlemekten çok daha fazla bir şeye ihtiyacın yok. Muhteşem bir deniz ya da harika bir gece hayatı aramıyorsun. Maksat biraz ortamlardan uzaklaşmak.

Marmaris!

Marmaris!

Senin için ideal tatil beldesi Marmaris! Hem güzel bir gece hayatı hem de güzel bir deniz... İkisini birlikte arıyorsun ve bunun için ideal adres burası. Tatilini doya doya yaşamak ve hiçbir şeyden eksik kalmamak için Marmaris doğru bir seçim. Doğal güzellikler müthiş bir gece hayatı ile birleşince senin ideal tatilini tanımlamış oluyor. Burası tam senlik, burayı seçersen tatilinin hakkını sonuna kadar vereceksin!

Bozcaada!

Bozcaada!

Senin için ideal tatil beldesi Bozcaada! Hem sakin, hayatın daha yavaş ve huzurla aktığı bir ortam hem güzel sokaklar, güzel yemekler, güzel insanlar hem de muhteşem bir deniz. Bozcaada tüm o muhteşemliğiyle senin için gidilmesi gereken tek adres. Tatilini Heredot'un 'Tanrı Bozcaada'yı insanlar uzun ömürlü olsun diye yaratmış' dediği bu harika yerde geçirmelisin. Bozcaada her şeyiyle tam da sana göre bir yer.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

7.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
392
207
91
46
30
21
15
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

vay anasını bildi:Evinde Oturmalısın! Senin için ideal tatil: Evin! Bir yerlere gitmek pek sana göre değil. Tatilini evinde oturup pinekleyerek geçirmek sen... Devamını Gör

nurcii

Ahahahaha

aleyna44017366

evimde oturmalıymışım 😂😂 haklı ama şimdi ajdhwxjwnc

psyhedelichead

Olimpos! Dedi beni benden aldı şu an.. Saçma kalabalıktan uzakta bir çadır, güzel bir koy ve bol yıldızlı bir gökyüzü evet yeter de artar bile.