Karakterine Göre Arabanın Arkasına Hangi Sözü Yazdırmalısın?

147PAYLAŞIM

Arabanın arkasına hangi sözü yazdırcaksın, tezi çöz öğrenelim!

1. Seni bu hayatta en çok rahatlatan şey ne?

Uyumak
Bağırmak
Sarılmak
Ağlamak

2. Vaktinin çoğunu hangisinde harcıyorsun?

3. Issız bir adaya düşsen yanına alacağın üçlüyü seç bakalım.

4. Hangisi çok iyi olursa hayatında her şey senin için daha güzel olur?

İş
Para
Arkadaşlık
Aşk

5. İdeal tatilin hangisi?

6. Kendini tek kelime ile anlatsana biraz...

Konuşkan
Eğlenceli
Uyumlu
Sabırlı

7. Modifiyeli bir araca ne diyorsun?

8. Ee son olarak arabanı seç bakalım.

''Nazar etme ne olur, cumartesi, pazar ve bayramlarda çalış senin de olur biz çok çalıştık''

Sendeki bu ince mizah ile hayattaki hırsın birleşince ortaya tam da bu söz çıkıyor. Sen bu günlere kolay gelmedin, insanlarla uğraştın, para biriktirdin, hep çabaladın. Senin yapın bu zaten, bir şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapıyorsun. Ee sabırlısın ama hep ödüllendiriliyorsun da. Hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

9. ''Sallansa da yıkılmaz tahtım, sallandım ama yıkılmadım anladın mı tatlım?''

Eğlenceli, komik ve bir o kadar da havalısın! Keyifli vakit geçirmek senin için çok değerli, tıpkı arkadaşların gibi. Ee bir de o egon yok mu egon, kendine öz güvenin tam! Çevrendekileri umursamıyorsun aslında, evet aileni, arkadaşlarını seviyorsun ama kimse seni üzemez. Zaten insanları umursayınca ne oluyor diye düşünüyorsun, o yüzden en iyisi herkesi kendi haline bırakıp yola devam etmek. Ee hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

''Beni takip etme güzelim ben de yanlış yoldayım''

Senin kendine has duruşun, bu yalnızlığı sevişin yok mu, ah ah! Bu coolluğuna zaten herkes hayran. Aman ben kendi başıma takılayım kimse de bana karışmasın diyorsun, çok da iyi yapıyorsun! Yerine göre uyumlu yerine göre uyumsuzsun ama özünde çok mu çok şirinsin. Böyle rahat takılmaya devam! Ee bir de araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

''Üzerime gelmeyin ben zaten dolmuşum''

Mizah desen var, hüzün desen var... Sen bambaşkasın. Anın tadını çıkarmayı çok iyi biliyorsun, kendini ve çevrendekileri de baya iyi tanıyorsun. Kendine has bu tavrın seni sen yapıyor. Dertlensen bile bunu kendine çok dert etmiyorsun, her şeye alaycı bir tavırla yaklaşıyorsun ki bu en iyisi! Anda olmak senin için çok değerli. Bir de sevdiğin kişiler... Hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

Araba, futbol, oyun, muhabbet gibi konularda sağlam içerikler burada! Sağlam bir yolculuk için ihtiyacın olan şey ise Lassa’da!

Sağlam bir yolculuk için Lassa’dan şaşma!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sena-durna

''Sallansa da yıkılmaz tahtım, sallandım ama yıkılmadım anladın mı tatlım?''

0nur0zdemir

''Sallansa da yıkılmaz tahtım, sallandım ama yıkılmadım anladın mı tatlım?'' Eğlenceli, komik ve bir o kadar da havalısın! Keyifli vakit geçirmek senin için çok değerli, tıpkı arkadaşların gibi. Ee bir de o egon yok mu egon, kendine öz güvenin tam! Çevrendekileri umursamıyorsun aslında, evet aileni, arkadaşlarını seviyorsun ama kimse seni üzemez. Zaten insanları umursayınca ne oluyor diye düşünüyorsun, o yüzden en iyisi herkesi kendi haline bırakıp yola devam etmek. Ee hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

beyza-mutlu6

''Üzerime gelmeyin ben zaten dolmuşum'' ''Üzerime gelmeyin ben zaten dolmuşum'' Mizah desen var, hüzün desen var... Sen bambaşkasın. Anın tadını çıkarmayı çok iyi biliyorsun, kendini ve çevrendekileri de baya iyi tanıyorsun. Kendine has bu tavrın seni sen yapıyor. Dertlensen bile bunu kendine çok dert etmiyorsun, her şeye alaycı bir tavırla yaklaşıyorsun ki bu en iyisi! Anda olmak senin için çok değerli. Bir de sevdiğin kişiler... Hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli! Yaklaştın gibi onedio,hatta belkidee direkt ben,

tc-elif-akbelen

"Beni takip etme güzelim ben de yanlış yoldayım!" Senin kendine has duruşun, bu yalnızlığı sevişin yok mu, ah ah! Bu coolluğuna zaten herkes hayran. Aman ben kendi başıma takılayım kimse de bana karışmasın diyorsun, çok da iyi yapıyorsun! Yerine göre uyumlu yerine göre uyumsuzsun ama özünde çok mu çok şirinsin. Böyle rahat takılmaya devam! Ee bir de araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli! TİPİK YAY BURCU KARAKTERİ, OLSUN O KADAR YANİ 😏

queen_of_the_7_kingdoms

"Sallansa da yıkılmaz tahtım, Sallandım ama yıkılmadım anladın mı tatlım?" Eğlenceli, komik ve bir o kadar da havalısın! Keyifli vakit geçirmek senin için çok değerli, tıpkı arkadaşların gibi. Ee bir de o egon yok mu egon, kendine öz güvenin tam! Çevrendekileri umursamıyorsun aslında, evet aileni, arkadaşlarını seviyorsun ama kimse seni üzemez. Zaten insanları umursayınca ne oluyor diye düşünüyorsun, o yüzden en iyisi herkesi kendi haline bırakıp yola devam etmek. Ee hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

queen_of_the_7_kingdoms

"Beni takip etme güzelim ben de yanlış yoldayım!" Senin kendine has duruşun, bu yalnızlığı sevişin yok mu, ah ah! Bu coolluğuna zaten herkes hayran. Aman ben kendi başıma takılayım kimse de bana karışmasın diyorsun, çok da iyi yapıyorsun! Yerine göre uyumlu yerine göre uyumsuzsun ama özünde çok mu çok şirinsin. Böyle rahat takılmaya devam! Ee bir de araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

queen_of_the_7_kingdoms

'Nazar etme ne olur, cumartesi, pazar ve bayramlarda çalış senin de olur biz çok çalıştık'' Sendeki bu ince mizah ile hayattaki hırsın birleşince ortaya tam da bu söz çıkıyor. Sen bu günlere kolay gelmedin, insanlarla uğraştın, para biriktirdin, hep çabaladın. Senin yapın bu zaten, bir şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapıyorsun. Ee sabırlısın ama hep ödüllendiriliyorsun da. Hadi bir araban varsa yarın ilk yapacağın iş çok belli!

Görüş Bildir