Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karakter Özelliklerine Göre Auranın Ne Renk Olduğunu Söylüyoruz!

-

Aura, canlıların bedenlerinden yayıldığı varsayılan ışınımla oluşan elektromanyetik alana verilen addır. Renkli haleler ve ışımalar tarzında kendini gösterir ve aurayı ifade ederken renkler kullanılır.  Sen de auranın ne renk olduğunu ve bunun ne anlama geldiğini merak ediyorsan seni hemen testimize alalım!

1. Hemen başlayalım da sonucu bir an önce görelim. Hangisini tercih edersin, bir grubun üyesi olmak mı lideri olmak mı?

2. İnanç yönünden ne kadar kuvvetlisindir peki?

3. Uyandın, odanın perdeleri de kapalı. Açtığında nasıl bir manzara görmek seni mutlu eder?

4. Peki kolay ağlar mısın?

5. Tercihin nasıl bir tatil olur?

6. Bu fotoğrafın sana hissettirdiği duygu hangisi?

7. Hangi emojiyi daha sık kullandığını bize söyleyebilir misin?

8. En çok korktuğun hayvanı bize söyle ve artık sonucu görelim!

Kırmızı!

Senin auran kırmızı renk! Yüksek bir egon var ve bu sana insanlara liderlik etmek için gerekli olan enerjiyi veriyor. Sevgi dolusun ve insanlara karşı oldukça sıcaksın. Ayrıca karizman da öne çıkan özelliklerin arasında geliyor. Cinsellik senin için mühim ve genelde insanlar tarafından da çekici bulunuyorsun. Negatif özellikler olarak hırçınlığın ve bazen egoist olman gösterilebilir.

Mavi!

Senin auran mavi renk! İlk göze çarpan özelliğin değişken karakterin. Senin sağın solun pek belli olmuyor. Genelde pozitif bir insansın ve bir işe koyulurken arzulusun. İnsanlar seni  genelde dürüst olarak tanımlıyor. Yaratıcısın ve sorumluluk duygun da yüksek. Negatif olarak ise hayır demeyi becerememen ve başladığın işleri bazen yarım bırakman gösterilebilir.

Gri-Gümüş!

Senin auran gri-gümüş renk! Hayal gücün oldukça yüksek. En büyük sorunun zor motive olman, bunu becerdiğinde başarıya ulaşmama ihtimalin yok. Dışarıdan bakıldığından biraz donuk bir karaktersin ama aslında için sevgi dolu. Durgunsun ve biraz güven sorunları yaşadığın da bir gerçek. Sen birilerini aldatmazsın ama aldatılmaktan da çok korkuyorsun.

Sarı!

Senin auran sarı renk! Senin en fazla öne çıkan özelliğin yaratıcılığın. Oldukça heyecanlı bir yapın var. Bir işe atılmak ve onu halletmek için sonsuz bir azme sahipsin. Sıcakkanlısın ve insanlarla kolay iletişim kurabiliyorsun. Sohbet etmek en sevdiğin şeylerden biri. Negatif olarak ise biraz benmerkezci olman gösterilebilir. Ayrıca zekandan ileri gelen kurnazlığın bazen sınırları aşabiliyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynep-yalin1

Sarı çıktı

harry-potter-

Mavi! Mavi! Senin auran mavi renk! İlk göze çarpan özelliğin değişken karakterin. Senin sağın solun pek belli olmuyor. Genelde pozitif bir insansın ve bir işe koyulurken arzulusun. İnsanlar seni genelde dürüst olarak tanımlıyor. Yaratıcısın ve sorumluluk duygun da yüksek. Negatif olarak ise hayır demeyi becerememen ve başladığın işleri bazen yarım bırakman gösterilebilir.

winterfire

Kırmızı! Senin auran kırmızı renk! Yüksek bir egon var ve bu sana insanlara liderlik etmek için gerekli olan enerjiyi veriyor. Sevgi dolusun ve insanlara karşı oldukça sıcaksın. Ayrıca karizman da öne çıkan özelliklerin arasında geliyor. Cinsellik senin için mühim ve genelde insanlar tarafından da çekici bulunuyorsun. Negatif özellikler olarak hırçınlığın ve bazen egoist olman gösterilebilir.

hatice-edgu

Kırmızı 🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈🎈

gercekadimbanakalsin

Senin auran mavi renk! İlk göze çarpan özelliğin değişken karakterin. Senin sağın solun pek belli olmuyor. Genelde pozitif bir insansın ve bir işe koyulurken arzulusun. İnsanlar seni genelde dürüst olarak tanımlıyor. Yaratıcısın ve sorumluluk duygun da yüksek. Negatif olarak ise hayır demeyi becerememen ve başladığın işleri bazen yarım bırakman gösterilebilir. Başladığım işi çabuk neticelendiremezsem sıkılıp bırakıyorum. Bu da benim kötü huyum demek ki...

hatice-edgu

Mavi rengi çok severim çok Şanlı'sına 💎💎💎

Görüş Bildir