Görüş Bildir

Kanal D Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Konukları!31 Aralık Şarkılar Bizi Söyler Konuğu Elmira Dans Grubu Kimdir?

Anasayfa > Güncel

Kanal D ekranlarınfa cumartesi akşamları seyirciler ile buluşan Şarkılar Bizi Söyler konukları her hafta değişiyor ve sevenleri tarafından konuk listesi araştırılıyor. Sevilen müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel programıyla cuma akşamı ekrana geliyor. Sevilen programda birbirinden keyifli sanatçılar yer alacak. Elmira Dans Grubu da etkileyici gösterileri ile gecye renk ve harekete katacak. Peki Şarkılar Bizi Söyler konuğu Elmira Dans Grubu kimdir?

Kanal D ekranlarında yılbaşi gecesi işleyenlerine hem görsel hem de işitsel şov yapacak Şarkilar Bizi Söyler Yılbaşı Özel konuklari Elmira Dans Grubu programın sevenleri tarafından sıkça araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Elmira Dans Grubu kim?

Elmira Dans Grubu Kimdir?

Elmira Dans Grubu Kimdir?

Bir dönemin başarılı dans gruplarından olan Mezdeke grubunun dansçılarından Dilek Maltepe, 2019'da yeni bir dans grubu kurdu. ‘Elmira’ adıyla kurulan bu yenj dans grubu Mezdeke grubunun özelliklerini taşıyor. Elmira grubunun eğitmenliğini Mezdeke’nin üyelerinden Dilek Maltepe yapıyor. Dans grubunda üç yetenekli dansçı yer alıyor.

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Konukları Kimler?

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel Konukları Kimler?

Şarkılar Bizi Söyler'in 2022 yılbaşı özel bölümünde Hande Yener, Uğur Aslan, Cengiz Kurtoğlu, Kibariye, Coşkun Sabah, Resul Dindar, Harem, Elmira Dans Grubu, Özgür Can Çoban, Ömer Faruk Bostan, Rumeli Orhan, Rumeli Kemal ve Ankaralı Coşkun sahne alacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?