Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kalıcı Hasara Sebebiyet Verebilecek 11 Adet Parmak Yamultan Android Oyunu

140PAYLAŞIM

Listede bazılarını daha önce oynamış olanlar vardır elbet eğer aralarında denemedikleriniz varsa mutlaka deneyin derim.

Not: Oyunları oynarken etrafınızda çekiç, tornavida gibi kendinize ve cihaza zarar verebileceğiniz aletler bulundurmayın :)

Mr Flap

Çok masum görünen bu kuşlar aslında sizde kalıcı hasara sebep olmak için varlar. Saat yönünde hareket eden kuşlara engelleri atlatarak puan topluyorsunuz. Her ne kadar basit gibi görünse de 10 tur atmak biraz sıkar.

360 Degree

360 Degree oyunu da sizi oldukça sinirlendirebilecek ve reflekslerinizi zor duruma sokabilecek bir yapıya sahip. Bu oyunda sürekli dönen bir çemberiniz var ve bu çemberin içerisinde siyah renkte bir topunuz yer almakta. Bu top sürekli hareket halinde ve çemberin kenarlarına çarpmakta. Çemberin iç kısmında sivri engeller çıkmakta, bu sivri engellere çarptığınız da oyun sona ermekte. Bu çemberde sivri engeller çıktığında ekranın sağ veya soluna dokunarak çemberi döndürün ve topunuzun bu sivri engele çarpmamasını sağlayın.

Dairede Kal

Yerli yapım olan Dairede Kal android kullancıları tarafından fazlasıyla sevildi. Oyunun amacı ortada bulunan topu daire dışına çıkarmamak yalnız bunu yapmaya çalışırken fazlasıyla sinir kat sayılarınız artacak.

ZigZag

Ketchapp'ın geliştirdiği android oyunlarından diğeri ZigZag kısa zamanda popüler bir oyun haline geldi tabi popüler olmasında Ketchapp gibi bir şirketin bulunması da var. ZigZag adından anlaşılacağı gibi topu zigzaglar çizerek düşürmeden ilerletmek puanınız yükseldikçe oyun daha zor hale geliyor.

Siyahtan Kaç!

Bir diğer yerli yapım oyunlardan biri olan Siyahtan Kaç! popüler olma yolunda ilerliyor. Turkapp'ın yayınladığı oyunlar arasında en iyisi diyebilirim. Oyunu kısaca anlatmak gerekirse adı gibi siyah noktalardan kaçıp puanları toplamak. Oyun şekli olarak basit fakat siyah noktalar artıyor bu sizde geçici bir beyin donmasına sebebiyet veriyor.

100 Doors 2013

100 Doors 2013 android platformun bir diğer popüler kafa yedirten oyunlarından. Oyun el beceresi istemese de sonuna kadar beyin kullanmak gerekiyor. İp uçlarından yola çıkarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Ben böyle gizemli işleri severim diyenler buyursunlar.

Hardest Game Ever 2

Oyunun ismi en baştan niyetini belli ediyor. Tıpkı Dumb Ways to Die gibi bir oyun olan Hardest Game Ever 2, içerisinde bir çok mini oyun barındırıyor. Bu mini oyunları 4 farklı zorluk seviyesinde oynayabiliyorsunuz. Sadece üç düğme kullandığınız bu oyunun en bağımlılık yapıcı yanı ise, Facebook üzerinden arkadaşlarınızla sıralama mücadelesi yapabilmeniz. Düşen yumurtayı kim yere en yakın olduğu anda yakalayacak veya uykulu çocuğu kim tuvalete en hızlı götürebilecek  gibi ilginç mücadeleler bulunuyor.

Don't Touch The Spikes

Kolay başlayıp zamanla zorlaşan oyunlardan bir diğeri daha. Yine bir kuşu kontrol ettiğiniz bu oyundaki amaç, dikenlere çarpmadan kuşumuzu duvardan duvara sektirmek. Oyun başlangıçta sizi fazla zorlamıyor ve sahte bir güven duygusu uyandırıyor. Fakat 40 veya 50 puan sınırından itibaren boşlukların sayısı azalıyor ve oyuncuyu hızlı karar vermek zorunda bırakıyor.

Duet

Duet hızınızdan çok hareket takip kabiliyetini ve başparmağınızın çevikliğini ölçen bir oyun. Yapmanı gereken tek şey yukarıdan düşen blokların ekranda bulunan iki topa değmemesini sağlamak. Bunu yapmak için ise topları belli bir eksen etrafında döndürmeniz gerekiyor. Anlatması zor olan oyunlardan birisi. Nasıl oynayacağınızı çözdükten, sizi sonra uzun süre meşgul edebilir.

Dumb Ways to Die

Aslında oldukça kolay başlayan bir oyun. Toplamda 15 farklı mücadeleyle karşınıza çıkan Dumb Ways to Die, sizden verilen komutları yerine getirmenizi istiyor. Olabildiğince hızlı kaçmak, doğru kapıyı seçmek veya sosislinin üzerine hardal sürmek gibi, başlarda oldukça rahat yaptığınız mücadeleler, oyunda ilerledikçe kısalan süre ve artan zorluk sebebiyle ölmenize sebep oluyor. Hem de, oyunun isminde de belirtildiği gibi, oldukça aptalca biçimlerde. Sonuçta yılana sosisli sandviç veriyorsanız tabi ki hardalı düzgün sürmelisiniz. Yoksa hayvan sinirleniyor.

Dont Look Back

8-bit grafiklerle hazırlanan bu oyunda biraz atari oyunu havası var. Oyunda amaç çok basit: Karakteriniz koşarken önüne çıkan canavarları öldürmek ve yolunuza devam etmek.

Başarılar...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir