Kadınların Neden Cillop Gibi Adamlar Yerine Olgun Adamları Seçtiğini Tek Tek Açıklıyoruz

1.8bPAYLAŞIM

Böylesini bulmak için illa olgunlaşmasını mı beklememiz lazım yani? 😂

1. Yine hayatın bir gerçeği ile karşınızdayız değerli arkadaşlar. Herkesi kapsamasa bile büyük bir kitlenin tercihinden ve sebeplerinden bahsedeceğiz. Çünkü olgun erkek seven kadınlar hiç de az değil.

2. Şimdi bir kere bu "olgun" ya da artistlik adıyla "mature" denilen adamların, kadınlar tarafından ilk tercih edilme sebebi oturmuş bir karakter. "Adam dediğin ne istediğini bilecek" diyenler genellikle bu gruba yöneliyor.

3. Bu adamlar genellikle duygularını en yüksek viteste, rahatça yaşayabiliyorlar. Mesela kadınlar olarak şefkat seviyoruz ya, işte onu göstermek konusunda hiç çekinmiyorlar.

Dua Lipa'nın babası olur kendisi, yanlış olmasın.

4. Tutku da yine aynı seviyede oluyor bu beyefendilerde. Herhalde erken dönemlerde kamufle ettikleri arzularını, yaş aldıkça daha görünür yaşıyorlar.

5. Hayatla ilgili konularda epey yönlendirici olabiliyorlar. Mesela iş hayatı ya da arkadaş ilişkisiyle ilgili kafanıza bir şey takıldı diyelim, gayet mantıklı bir yol gösterebiliyorlar.

6. Maddiyatla ilgili dertleri daha az oluyor. Parası varsa nasıl harcayacağını biliyor, saçma sapan şeylere boşuna para vermiyor. Bir nevi gusto sahibi oluyor yani.

7. İlginçtir, bu yaş grubundaki adamlar mutfakta da çok iyiler. Bir Ümit Usta olmasalar bile, hakkını verdikleri spesiyalleri mutlaka oluyor. Anlıyorlar bu işten yani!

8. Herhangi bir ortamda dangıl dungul konuşmaları az olur. Kafasından geçenle diline dökülen arasında çelişkiler olmaz ve kendilerini iyi ifade edebilirler.

9. En büyük sıkıntıları, genellikle evlenmiş boşanmış olmalarıdır. Herkes boşanabilir, orda bir sıkıntı yok da, eski eş ve çocuk gibi sorumluluklar sizin de hayatınıza dahil olabilir bir anda. Fakat bu sayede daha kıymet bilir olurlar, o da bir gerçek.

10. Erkekler gerçekten de avokadoya benzer: Olgunlaşmamışın dışı daha canlıdır ama o şekilde de tüketilmez, ağzınızın tadı bozulur. Daha az dert, tasa isteyen kadınlar genellikle olgun erkek bireylerle birlikte olmayı seçerler.

Avokado üzerinden erkek skalası. Açıklama kısımları aynen geçerlidir! Herkese sevgiler...

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
onur311

Kızlar size abi dediklerinde bilinki gençlik döneminiz bitmiş olgunluğa girmişsinizdir. Ve ufak ufak çaptan düşersiniz zamanla...

her-sey-farkli-olabilirdi-apta

benden 1 yaş büyük kocamı ''ee çocuk mu büyütcem ben be ''diyerek 2 senede boşadım. benden 14 yaş büyük adamla 6 yıldır muhteşem bir evliliğim var. erkekte olgunluk cok önemli hanımlar ne para ne yatak bunlar hikaye.

pinco

O değil de biz gençken olgun erkek modası vardı; biz yaşlandık bu sefer de genç erkek modası çıktı. Nasıl yanlış bi zamanda gelmişsek dünyaya...

realscofield12

olgun erken dediğinde sen 20 o 60 değil amk kafa olarak 1 sene bile farkediyor kafa olarak olgunluğa ulaşmaktan bahsediliyor bence 10 yaş en ideali fazlası zorlar ama bilemem takılın kafanıza göre

tunc-isik

Hayat Türkiye'de ciddi olmak için çok kısa.

Görüş Bildir