Görüş Bildir
Haberler
İyi Tarafın mı Ağır Basıyor Kötü Tarafın mı?

etiket İyi Tarafın mı Ağır Basıyor Kötü Tarafın mı?

Bakalım sen kötü bir şeytan mısın yoksa iyilik meleği misin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Sürpriz yapmayı mı daha çok seversin yoksa sana sürpriz yapılmasını mı?

4. Gecenin bir yarısında yakın bir arkadaşın seni aradı. Yanına gitmeni istedi ne yaparsın?

4. Gecenin bir yarısında yakın bir arkadaşın seni aradı. Yanına gitmeni istedi ne yaparsın?

5. Her insanın sinirlenişi farklıdır. Peki ya seninki nasıl?

5. Her insanın sinirlenişi farklıdır. Peki ya seninki nasıl?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Sokakta yürürken dilenci bir çocuk gördün, ne yaparsın?

7. Canın sıkkınken, kendini nefes alamıyor gibi hissederken hangisi sana daha iyi gelir?

8. Son olarak içindeki şeytana bakalım. Diyelim ki ezeli düşmanını öldürme fırsatın var. Öldürürsen sana bir şey olmayacak ne yaparsın?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

%50 İyi-%50 Kötü

%50 İyi-%50 Kötü

Sen dengelerin insanısın. Baksana içindeki iyi de kötü de eşit durumda. Dünya umrunda değil diyebiliriz senin için. Canın isteyince iyi canın isteyince kötü olabiliyorsun. Davranışlarını insanlar değil sen belirliyorsun. Bu nedenle hak edene hak ettiği gibi davranabiliyorsun.

%30 Kötü-%70 İyi

%30 Kötü-%70 İyi

Senin tam anlamıyla melek olduğunu söyleyemeyeceğiz. Ama oldukça iyi bir insansın. Kötü taraflarında yok değil hani. Gerektiği yerde içindeki şeytanı ortaya çıkartabiliyorsun. Zaten insanlar da bunu hak ediyor. Senin için hayat hep iyilikten ibaret değil bunun nedeni de zamanında çok fazla kazık yemiş olman. İnsanlar seni iyi tarafını hep kullanmış be canım! Sen de onlara dişli tarafını göstermeyi öğrenmişsin. Mü-kem-mel yapmışsın!

%10 Kötü-%90 İyi

%10 Kötü-%90 İyi

Sen tam bir iyilik timsalisin! Melekler senin yanında halt etmiş! Yardıma ihtiyacı olan kimi görsen dayanamıyorsun, hemen yardımına koşuyorsun. Çevrendeki insanların seni bu kadar sevmesinin nedeni çok açık. Derdi tasası olan hep sana koşuyor. Bu iyi halini bu devirde korumak çok zor ama sen bunu başarmışsın. Seni üzebilecek insanları da o mini minnacık şeytanlıkla uzakta tutabiliyorsun.

%90 Kötü-%10 İyi!

%90 Kötü-%10 İyi!

Sen saf şeytansın, kimseye eyvallahın yok bu hayatta! İnsanlara yardım etmekten zerre keyif almıyorsun. İnsanların da sana yardım etmesini istemiyorsun. Sen tek başına yetebilen bir insansın, iyilik beklemek sana acizlik gibi geliyor. O iyi insanların hepsi ütopyada yaşayan birer Polyanna, hayat bu kadar acımasızken senin de iyi olmanı bekleyemezdik zaten.

%70 Kötü-%30 İyi!

%70 Kötü-%30 İyi!

Çoğu insana göre içinde bir iyiden çok bir kötü yaşıyor. Kararlarını daha çok o kötüye göre alıyorsun. Aslında iyi bir insanmışsın ama hayat şartları seni kötü olmaya zorlamış. Senin için hayat sadece kötülükten da ibaret değil. Çevrende az ama öz dostun var onlar sana yetiyor. Bu dostların dışında kalanlar senin şeytan tarafını görmeye mahkumlar. Hayatta herkese iyi davranmak zoruna değilsin ki zaten!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
609
210
160
146
102
57
50
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?