Görüş Bildir

etiket İyi ki Varsın: Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi Öğrencileri, Eren Bülbül İçin Karne Düzenleyip Annesine Verdi

Haberler
> İyi ki Varsın: Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi Öğrencileri, Eren Bülbül İçin Karne Düzenleyip Annesine Verdi

Trabzon Çarşıbaşı Anadolu Lisesi öğrencileri, şehit Eren Bülbül için karne düzenleyip annesine verdiler. O anları paylaştıkları fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Trabzon’un Çarşıbaşı ilçesi Anadolu Lisesi tarafından, Maçka ilçesinde 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK’lı teröristlerin yerini güvenlik güçlerine göstermek isterken açılan ateş sonucu teröristler tarafından şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün anısına karne düzenlendi. Karne şehit Eren Bülbül’ün annesine verilirken, o anları paylaştıkları fotoğraflar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

"İyi ki Varsın Eren”

"İyi ki Varsın Eren”

Çarşıbaşı Anadolu Lisesi tarafından Eren Bülbül adına hazırlanan karnede dersler kısmında Vatan Sevgisi, Cesaret, Vefa, Çalışkanlık, Saygı ve Sadakat yazarken bu derslerin karşısına ise ders notu olarak ‘100’ yazıldı. Karnede yer alan devamsızlık kısmında ise “Aramızda” yazması dikkat çekerken, sınıf rehber öğretmeninin öğrenci hakkındaki görüşü kısmına ise “İyi ki Varsın Eren” yazıldı.

Eren Bülbül'ün karnesiyle ilgili sosyal medyadan da paylaşımlar yapıldı...

Eren Bülbül'ün karnesiyle ilgili sosyal medyadan da paylaşımlar yapıldı...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
530
261
146
13
9
6
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Ahmet Yılan

o ananın her gün çektiği acının yanına gurur katmışlar. kim düşündüyse aklına sağlık 👏

WantonNovelSMYRNA

Sen Oslo' da masaya oturursun, ANnesi Şehit haberini alır olduğur yere YIĞILIR..!Gençliğe Hitabe' de bahsedilen asıl terörsitlerin kim olduğunu unutmadık...!... Devamını Gör

izmirli-deli-35

Bülent Arınç Ahmet Davutoğlu bunlar nedense akılı adamlardı ki Akp yi yöneten Amipler yüzünden şehit olan binlerce yavrumuz var diyecek laflar çok var olan g... Devamını Gör

gizliyazarr

Yakışıklı kardeşim ışıklar içinde uyusun

Saffet Filiz

ışıklar içinde uyusun ne demek ? Disko gibi bir şey mi ?