İş Yerlerinde Yaşadıkları Haksızlıkları Sorduğumuz İnsanlardan Hayretle Okuyacağınız 24 Cevap

520PAYLAŞIM

Anlatılanlardan bir tanesine bile dayanamam...

Twitter'dan takipçilerimize iş yerlerinde uğradıkları haksızlıkları sorduk;

1. Birçok insandan hayretle okuduğumuz cevaplar aldık;

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. Sizin yaşadığınız bir haksızlık var mı? Haydi yorumlarda konuşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
1913

"Patronuma 'Yeni arabanız çok güzel' dedim. Eğer iyi çalışır, kendine hedefler koyar, başarılı olursan seneye daha iyisini alabilirim dedi" ---böyle de bir anonim hikaye var :)

smer_1981

benim en nefret ettiğim şey Hak Hukuk kul hakkı derler sonra da alt çalışanı üst yöneticinin ezmesine izin verirler. ama ne hikmet ise patron da onlara bir şey dedim mi? hemen alta bulunana yüklenirler,

bbbbb

Haksızlık yapılanların gözü kara tanıdıkları olacak ki yer misin yemez misin komalık edene kadar dövecekler

eliymalik

çalışanını ezen insan, ezik insandır. kaliteli insanlar iş yaparlar kendi ezikliklerini tatmin etmezler. bu da maalesef bizim ülkemizde yok.

anne-kafamda-bit-var

yöneticime vermediğim için, defalarca üstüme oynadı ve bir sabah beni arayıp; "canım (!)" yollarımızı ayırmaya karar verdik dedi, neden diye sorduğumda bana yalnızca "öyle gerekti" dedi.. sadece bir telefon ile ve "öyle gerekti" gerekçesi ile kovuldum 2,5 sene emek verdiğim, direksiyon başında ve evimden çok otel odalarında kaldığım işimden.. sonunda uçkur sevdalısı yöneticinin şirkete zararı 15 bin TL oldu! geçmişine bakıldığında, bunu yaşattığı tek insan ben değildim ve geçen ay, yaklaşık 15 gün boyunca Covid' den yoğun bakımda yatarak ve can çekişerek öldü! ister bu dünyada ister öte dünyada yenilen haklar kimsenin yanına kar kalmıyor!

ebardakci

Birisi ölünce sevinmem olması gerektiği gibi üzülürüm fakat nedense içimi bir sevinç kapladı.

anne-kafamda-bit-var

birisi ölünce ben de sevinmem ama üzülmem de.. geride bıraktıklarına üzülürüm ben yalnızca, doğumdan daha gerçek olduğuna inanıyorum ölümün çünkü! bu hayat hikayesinde de babasız büyüyecek bir çocuk için üzgünüm yalnızca! ve kesinlikle dediğin gibi, olumlu anlamda garip bi his kaplamıştı benim de içimi

Görüş Bildir