Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Instagram Hesabıyla Dan Bilzerian'a "Artık Yalnız Değilsin" Mesajı Veren Trevors Beynon'ın 20 Fotoğrafı

223PAYLAŞIM

1. Beynon, namı-diğer "Candyman"; kimileri için tamamen sahte ve rezil, kimileri için de rüya gibi görünen yaşam tarzıyla, Instagram'ın yeni fenomeni olma yolunda hızla ilerliyor. Takipçi sayısının 410 bine ulaşması da bunun bir göstergesi.

2. Travers Beynon aslen Avustralyalı olan bir dolar milyarderi. Servetinin temelinde tütün sektöründe gösterdiği faaliyetler yatıyor.

3. Dan Bilzerian'ın ile kıyaslarsak aslında hikaye yine aynı.

4. Lüks jetler, yatlar, arabalar ve paranın su gibi aktığı partiler...

5. Ancak, her ne kadar insanlar onu Dan Bilzerian ile kıyaslasa da, onun tercihi Avustralya'nın Hugh Hefner'ı olarak anılmak.

6. Yaşadığı malikaneyi "Candyshop Mansion" olarak adlandırması,

7. Ve içini onlarca güzel mankenle doldurması da bunun bir kanıtı.

8. Travers Beynor adı size bir şekilde tanıdık geldiyse, sebebi muhtemelen bu fotoğraftır. Zira tasma takarak dolaştırdığı kadınlardan biri eşi, öteki de şimdilerde ayrıldığı sevgilisi.

9. Beynon'ın karısının ve sevgilisinin birlikte yaşadığı gerçeği, yukarıdaki fotoğraf sayesinde ortaya çıkmıştı.

10. Yeri gelmişken söyleyelim, Travers Beynon, ikisi eski eşinden olmak üzere toplamda dört çocuk sahibi bir baba.

11. Şu manzaraya bakınca insan inanmakta güçlük çekiyor değil mi?

12. Kendisi her ne kadar inkar etse de, Avustralya kamuoyu onun bu yaşamının çocuk yetiştirmeye hiç de uygun bir ortam olmadığı konusunda hem fikir durumda.

13. E içinde zürafalar, yarı çıplak kadınlar

14. ve hatta kurtların bulunduğu bir sirk atmosferi altında yaşamanın, nesi çocuk yetiştirmeye uygun olabilir ki?

15. Buyrun işte!

16. Bu arada yakın bir zaman önce konuyla ilgili gündeme son düşen haber; Beynon'ın çocuklarının dadısı hakkında tazminat davası açmasıydı.

17. Beynon'ın dadıya dava açmasının ardında yatan sebep ise; dadıdın bir dergiye verdiği röportajda, kendisi ve babalık tarzı hakkında eleştirel bir üslup kullanmasıydı.

18. Ne var ki Beynon, davayı kazanıp dadıdan 25 bin dolar tazminat almayı başardı. Fotoğraflara bakınca "Nasıl olur" dememek elde değil.

19. Aslında davanın jürisi de aynı şeyi yapmış. Ancak sonunda Instagram'da paylaştığı fotoğrafların, onun pervasız bir baba olduğunu kanıtlamayacağı fikrinde birleşmişler.

20. Biz de halk mahkemesi kurmanın peşinde değiliz ama kararın yorumunu da sizlere bırakıyoruz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
lauren

tamam iğrenç rezalet tasmalar masmalar berbat..benim takıldığım şey mahkemenin dadıyı haksız bulması bu adam bu şekilde yaşamıyo belki ınstagramda öle mi demiş gerçekten? yani bi sosyolog da mı göndermemiş o tam olarak nası bi mahkeme lan öle yaşasın mani tolks ya gene

thearchitect__

karısına ve sevgilisine tasma takıp gezdirmek nedir.Paranın satın alamadığı tek değer ahlak sanırım.

umit-dogan

Para için köpek olmak bu olsa gerek...

Gizli Kullanıcı

kadınların para uğruna köpeklik etmesi en çok onur kıran davranıştır.

ahmet-zulfuoglu

Para değil, güç. O adam güçlü, bunu sağlayan şey para. Yani aynı doğa sistemi içinde farklı bir simülasyonda bu gücü sağlayan şey para değil de örneğin hız olsaydı ve bu adam inanılmaz hızlı olsaydı kadınlar yine adamın etrafında olacaktı. Çünkü adam sistemde alfa olmayı başarmış olacaktı, tıpkı şuan ki gibi.

asphodeldragon

Artık olay "kim hayal gücünü daha çok zorlayıp daha rezil bir şey çıkaracak ortaya"ya döndü aösdlşaskd

Görüş Bildir