Görüş Bildir
Haberler
Instagram'dan Sevindiren Haber! O Özellik Tüm Kullanıcılara Açılıyor...

Instagram'dan Sevindiren Haber! O Özellik Tüm Kullanıcılara Açılıyor...

Müge Kakşi
28.10.2021 - 23:14

Günümüzde neredeyse herkes boş vakitlerini telefonundaki sosyal medya uygulamalarında geçiriyor. En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından biri de Instagram. Fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan Instagram her geçen gün yaptığı güncellemelerle kullanıcılarına daha güzel bir deneyim sunuyor. Uygulama bu kez tüm kullanıcıların artık Instagram Hikayeler'deki Link Etiketi özelliğine erişebileceğini duyurdu. İşte Instagram'ın yeni özelliği...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Dünya devi sosyal medya uygulamaları arasında olan Instagram kullanıcılarını sevindirdi. Tüm kullanıcılar tarafından sıkça kullanılan 'Hikayeler' bölümü için yeni özellik geliştiren Instagram hikayelere link paylaşımı ekledi.

Instagram'a Yeni Özellik

Instagram'a Yeni Özellik

Dünyanın en popüler fotoğraf ve video paylaşım uygulamalarından Instagram, son yıllarda oldukça popüler hale gelen 'Hikayeler' özelliğini geliştirmeye devam ediyor.

Şirket, hikayede link paylaşımı özelliğini herkese açtı. Özelliği kullanmak için kullanıcıların paylaşacakları hikayeyi hazırladıktan sonra üst gezinme çubuğundaki çıkartma aracını seçmeleri daha sonra ise 'Link' kısmına url adresini yapıştırmaları gerekiyor.

Şimdiye kadar story (hikayeler) sekmesinden link paylaşabilmek için 10 binden fazla takipçiye sahip olmak gerekiyordu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Tilbe Gündüz

Story'e bakanları direkt isim olarak aratma özelliğini getirmediğiniz sürece kimseye asla tam olarak yaranamayacaksınız bunu biliyorsunuz değil mi ?