Görüş Bildir

Instagram Çöktü Mü? Instagram Neden Çalışmıyor? Mesajlar Neden İletilmiyor?

Anasayfa > Güncel

Sosyal medya kullanıcıları bu akşam Instagram'da hata olduğunu fark etti. Mesajları iletilemeyen ve mesaj oluşturulamadı bildirimi alan kullanıcılar Instagram'ın çöküp çökmediğini merak ediyor. 3 Kasım Çarşamba akşamı sosyal medya uygulaması Instagram'da mesaj kutusu hata vermeye başladı. Kullanıcılar ise sorunun nereden kaynaklandığını merak ediyor. Facebook şirketi altındaki Instagram'ın bu akşam yaşadığı mesaj iletilemiyor sorunu için şirket yetkililerinden açıklama bekleniyor. Peki,  Instagram mesaj iletilemedi ne demek? Instagram Yazışma oluşturulamadı ne anlama geliyor? Instagram çöktü mü?

Sosyal medya kullanıcıları 3 Kasım Çarşamba akşamı Instagram uygulamasında sorun yaşıyor. Akıllara Instagram çöktü mü sorusu geliyor. Instagram mesajları neden iletilmiyor? İletişim aksaklığının sebebi ne?

Instagram'da Mesajlar Neden İletilmiyor?

Instagram'da Mesajlar Neden İletilmiyor?

Instagram kullanıcıları son saatlerde hareketlerin güncellenmediği yönündeki araştırmalarını sıklaştırdı. Ancak sorun hakkında henüz açıklama yapılmadı. Açıklama geldiği takdirde haberimize eklenecektir..

Instagram Bazı Sorun Çözme Yöntemleri

Instagram Bazı Sorun Çözme Yöntemleri

Instagram'ın genel problemlerinin yanı sıra bazı sıkıntılar telefonunuzdan kaynaklı olabilir.

Bunun için öncelikle güncel Instagram sürümünü kullandığınızdan emin olun.

Android kullanıcısıysanız önbellek temizleyin

Ayarlar kısmından uygulama izinlerinin açık olduğundan emin olun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?