İnsanların Hislerini Okumakta Ne Kadar İyisin?

-

Etrafındaki insanların hislerini anlayabiliyor musun, enerjilerini hissedebiliyor musun? Öğrenmek için yapman gereken şey bu testi çözmek! Hadi bakalım!

1. Hadi başlayalım: Sence bu kız nasıl hissediyor?

2. Peki ya bu kız? Sence nasıl hissediyor?

3. Bu ok ile gösterdiğimiz çocuk hakkında ne düşünüyorsun, sence bu çocuk nasıl hissediyor?

4. Bu yaşlı teyzenin nasıl hissettiğini bize söyler misin?

5. Sence bu kadın nasıl hissettiği için ağlıyor?

6. Herkesin değişik hisler içinde olduğu belli, ama biz sadece okla gösterdiğimizi merak ediyoruz. Sence nasıl hissediyor?

7. Bu yaşlı amca sence nasıl hissediyor da ağlıyor?

8. Bu kadın sence nasıl hisler içerisinde şu anda?

9. Bu kız şu an nasıl hissediyor?

10. Son olarak bu ok ile gösterdiğimiz kızın da nasıl hissettiğini söyle hadi bize!

Pek iyi olduğun söylenemez!

Sen insanların enerjilerine, hislerine çok dikkat eden biri değilsin. Onları okumaya çalışmak yerine iletişim kurarak tanımayı tercih edenlerdensin. Bu yüzden de ilk kez tanıştığın insanları inceleyerek anlamaya çalışmak yerine onlara sorular sorarak tanıma yolunu seçiyorsun her zaman. Diğer yandan oldukça sosyal bir insan olsan da içten içe biraz içine kapanık biri olduğunu söyleyebiliriz. Evet, başkalarını tanımayı seviyorsun; ama bunu yaparken kendini açmaktan pek hoşlanmıyorsun. Yani karşındaki anlatırken sen daima dinleyici konumunda kalmayı tercih ediyorsun.

Hiç fena değilsin!

İnsanların hislerini, enerjilerini çözmekte hiç de fena değilsin. Birisiyle tanıştığın ilk 5 dakika içinde o kişinin nasıl hissettiğini anında söyleyebilir ve çevrendekilerin ruh hallerini kolayca anlayabilirsin. Ayrıca ilk izlenime inanılmaz derecede önem verir ve kişinin söylediklerindense yaptıklarını inceleyerek onu tanımayı tercih edersin. Dahası, insanların hislerini çözmek konusunda son derece meraklı ve gerçekten yeteneklisin. Bunda oldukça sosyal bir insan olmanın ve çok kişi tanımış olmanın elbette desteği çok büyük! Hislerine güvenmeye devam et güzel dostumuz!

Freud musun mübarek?!

Gerçekten inanılmaz! İnsanların hislerini, ruh hallerini ve enerjilerini sadece anlamakla kalmıyor, adeta onları hissediyor ve yaşıyorsun! Bu yüzden de birisiyle tanıştığın zaman daha yüzünü gördüğün ilk saniyede o kişi hakkında her şeyi biliyor oluyorsun. Onun hislerini hissetmek, ruh halini yaşamak ve enerjisini anlamak onu anında tanımanı sağlıyor. Çoğu zaman etrafındaki herkesin enerjisini hissetmek yorucu olsa da bundan çok zevk aldığın ortada. Ayrıca kurduğun ilişkilerde de sana inanılmaz derecede yardımcı olduğu için bu durum bu yeteneğini gerçekten çok seviyorsun. Hislerinin seni asla yanıltmadığını bil ve onları takip etmeye devam et güzel dostumuz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozan-guvenc1

Freud musun mübarek?! Freud musun mübarek?! Gerçekten inanılmaz! İnsanların hislerini, ruh hallerini ve enerjilerini sadece anlamakla kalmıyor, adeta onları hissediyor ve yaşıyorsun! Bu yüzden de birisiyle tanıştığın zaman daha yüzünü gördüğün ilk saniyede o kişi hakkında her şeyi biliyor oluyorsun. Onun hislerini hissetmek, ruh halini yaşamak ve enerjisini anlamak onu anında tanımanı sağlıyor. Çoğu zaman etrafındaki herkesin enerjisini hissetmek yorucu olsa da bundan çok zevk aldığın ortada. Ayrıca kurduğun ilişkilerde de sana inanılmaz derecede yardımcı olduğu için bu durum bu yeteneğini gerçekten çok seviyorsun. Hislerinin seni asla yanıltmadığını bil ve onları takip etmeye devam et güzel dostumuz

klrmagician

herkese aynı çıkmış aq bu ne jdkcsjxjwkcjsk

sefa-guven2

süper pişti olduk xd kagıt oynarken bile bir insan bu kadar pişti olmaz ne diyeyim birşey bulamıyorum IXD

sefa-guven2

HELAL BİLDİ Freud musun mübarek?! Gerçekten inanılmaz! İnsanların hislerini, ruh hallerini ve enerjilerini sadece anlamakla kalmıyor, adeta onları hissediyor ve yaşıyorsun! Bu yüzden de birisiyle tanıştığın zaman daha yüzünü gördüğün ilk saniyede o kişi hakkında her şeyi biliyor oluyorsun. Onun hislerini hissetmek, ruh halini yaşamak ve enerjisini anlamak onu anında tanımanı sağlıyor. Çoğu zaman etrafındaki herkesin enerjisini hissetmek yorucu olsa da bundan çok zevk aldığın ortada. Ayrıca kurduğun ilişkilerde de sana inanılmaz derecede yardımcı olduğu için bu durum bu yeteneğini gerçekten çok seviyorsun. Hislerinin seni asla yanıltmadığını bil ve onları takip etmeye devam et güzel dostumuz!

emirov-e-ov

Freud musun mübarek?! Gerçekten inanılmaz! İnsanların hislerini, ruh hallerini ve enerjilerini sadece anlamakla kalmıyor, adeta onları hissediyor ve yaşıyorsun! Bu yüzden de birisiyle tanıştığın zaman daha yüzünü gördüğün ilk saniyede o kişi hakkında her şeyi biliyor oluyorsun. Onun hislerini hissetmek, ruh halini yaşamak ve enerjisini anlamak onu anında tanımanı sağlıyor. Çoğu zaman etrafındaki herkesin enerjisini hissetmek yorucu olsa da bundan çok zevk aldığın ortada. Ayrıca kurduğun ilişkilerde de sana inanılmaz derecede yardımcı olduğu için bu durum bu yeteneğini gerçekten çok seviyorsun. Hislerinin seni asla yanıltmadığını bil ve onları takip etmeye devam et güzel dostumuz!

Görüş Bildir