İnsanlarda Hangi Milkshake Gibi Bir Tat Bırakıyorsun?

Yemek Testleri-

İnsanların üstünde nasıl bir etki bırakıyor, onları hangi milkshake gibi etkiliyorsun? 

Bu ilginç testle bunun cevabını öğreneceksin! 😄

1. Hadi başlayalım! "O olmadan asla yaşayamam" dediğin şey nedir?

Lüks
Huzur
Başarı
Doğa
Özgürlük
Aile

2. Güzel özellikleri düşünerek sevdiğin kişinin nasıl biri olması seni daha çok mutlu eder/ediyor?

3. Sır tutma konusunda nasıl birisin?

Kimse ağzımdan tek kelime alamaz.
Fazlaca boşboğazım.
Nadiren ağzımdan kaçırdığım olur.
Tutabildiğim kadar tutmaya çalışırım.
Çok yakınım olanlarla bazen paylaşırım.
Sır benimle mezara gider!

4. Televizyonda en çok bunlardan hangisini izliyorsun?

Spor programları
Dizi
Haber programları
Film
Yemek programları
Yarışma programları

5. Peki ya, senin en iyi özelliğin?

Hoşgörü
Güven
Dürüstlük
Kibarlık
Saygı
Samimiyet

6. Hangi dünya mutfağı senin damak tadına uygun?

Türk mutfağı
Fransız mutfağı
Çin mutfağı
Meksika mutfağı
Hint mutfağı
İtalyan mutfağı

7. Bu insan tiplerinden hangisi seni çileden çıkarır?

8. Son olarak; bu görsele 5 saniye boyunca bak ve aklında kalanı söyle bakalım!

Oturan insan silüeti
Bunların dışında bir şeyler
Yeşil yuvarlak
Barış işareti
Dağ
Göz bebeğinin içindeki göz

Çikolatalı Milkshake!

Sen insanların üstünde çikolatalı milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Arkadaşların ve ailen arasında süper kahraman olarak bilinirsin onlara tıpkı bir çikolatanın sıcaklığı gibi sıkıca sarılırsın. Yardımseversin, iyilik yapmak sende bir adet olmuş. Çevrendekilerin stresini azaltmak senin için çocuk oyuncağı. Bu yüzden insanlar her zaman seni yanlarında isterler.

Şeftalili Milkshake!

Sen insanların üstünde şeftalili milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Bazı insanlar şeftaliye nasıl mesafeli bakıyorsa sana da öyle bakanlar var. Ama bu tamamen seni kıskandıkları için. Şeftali gibi yumuşak ve tatlısın. Arkadaş canlısısın, sıcakkanlısın. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Bu yüzden hayatındaki insanlar seni her zaman sayıp, seviyorlar.

Ananaslı Milkshake!

Sen insanların üstünde ananaslı milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Her yerde bulunmayan tropikal ananas gibi senin gibiler de nadir bulunur. Oldukça sevimli ve sempatik birisin. Bu özelliğin insanların seni kolayca sevmesine sebep oluyor. Yılanı deliğinden çıkaran tatlı dil sende var. Her şarta uyum sağlayabilecek, her zorluğa göğüs gerebilecek yapın sayesinde insanların bir numaralı dostu olursun.

Portakallı Milkshake!

Sen insanların üstünde portakallı milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Enerjiksin, hızlısın ve asla miskin değilsin. Mutlusun sen mutlu. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun, yani senden bir parça tüm hastalıklara iyi gelir. Sen, tam bir sırdaş, tam bir dostsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor.

Çilekli Milkshake!

Sen insanların üstünde çilekli milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Senin tutkuyla dolu bir ruhun var. Çevrendeki insanlara tutkuyla bağlanıyorsun. Etrafındakiler de çok iyi bilir ki, senin tutkundan, kararlığından, isteğinden hiçbir şey kaçamaz. Bu yüzden de seninle her yola çıkarlar. Onlara hem kol kanat gerip hem de onların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olursun.

Muzlu Milkshake!

Sen insanların üstünde muzlu milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Daima pozitif ve mutlu olmaya çalışırsın. Çünkü sen zaten böyle bir insansın; daima neşeli, gülümser ve pozitifsin. Sendeki bu güzel enerjiyi de etrafına dağıtmayı o kadar güzel beceriyorsun ki, girdiğin ortama güneş gibi doğuyorsun resmen. Senin ruhunda, hayatında kötümserliğe, karanlıklara yer yok asla.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Çikolatalı Milkshake! Sen insanların üstünde çikolatalı milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Arkadaşların ve ailen arasında süper kahraman olarak bilinirsin onlara tıpkı bir çikolatanın sıcaklığı gibi sıkıca sarılırsın. Yardımseversin, iyilik yapmak sende bir adet olmuş. Çevrendekilerin stresini azaltmak senin için çocuk oyuncağı. Bu yüzden insanlar her zaman seni yanlarında isterler.Son soru hiç hoş degil!

linda-samuel

Çikolatalı Milkshake

sanayadrasmi12

Şeftalili milkshake

ozzy_oz

Portakallı Milkshake! Sen insanların üstünde portakallı milkshake gibi bir etki bırakıyorsun. Enerjiksin, hızlısın ve asla miskin değilsin. Mutlusun sen mutlu. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun, yani senden bir parça tüm hastalıklara iyi gelir. Sen, tam bir sırdaş, tam bir dostsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor.

lucinda-yumi-kane

Portakallı Milkshake! Şu mutfak seçimlerinde ölüyorum ya, seçtirmeyin arkadaş, seviyor ve yiyorum hepsini...

Görüş Bildir