İnsanlar Senin Hakkında En Çok Neyi Merak Ediyor?

244PAYLAŞIM

İnsanların senin hakkında neyi merak ettiğini öğrenmek istiyorsan;

Haydi teste!

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. İlk olarak, hiç tanımadığın bir insanın başı belada ve senden yardım istiyor. Ne yapardın?

Hiç düşünmeden yardım ederdim.
Ne olduğunu sorar ona göre hareket ederdim.
Tanımadığım insana neden yardım edeyim?

4. Peki bir ortamda en dikkat çeken mi yoksa geri planda olan mısın?

5. Daha önce çok istediğin ve çabaladığın bir şeyin olmadığını yaşadın mı?

Ne yazık ki evet...
İstediğim ama çabalamadığım bir şeyin olmadığını gördüm.
Hayır eğer bir şeyi istiyorsam her zaman olmuştur.

6. Sence bir insanın en etkileyici özelliği bunlardan hangisidir?

7. Ve son olarak, sence bu tweet komik mi?

Nasıl bu kadar mükemmel olduğunu merak ediyorlar!

Sen her anlamda o kadar mükemmel bir kişiliğe sahipsin ki etrafındaki insanlar senin bu muhteşem yönüne hayran kalıyor. Her şeyin üstesinden o kadar başarılı bir şekilde geliyorsun ki insanlar seni merak etmesin de ne yapsın? Kıvrak zekan sayesinde yapamayacağın hiçbir şey yok. Etrafındaki insanların çözemediği bir sıkıntısı varsa mutlaka ilk sana sorarlar. Anlayacağın insanlara akıl vermek senin işin dostum. Aslında bunun sebebi her zaman duygularınla mantığını iyi yönetebilmenden kaynaklanıyor. Bunları nerede nasıl kullanacağını çok ama çok iyi biliyorsun. Yeri geliyor sadece mantığınla hareket ederken yeri geliyor duygularının sesini dinleyerek ortaya güzel bir sonuç çıkarıyorsun. Tabii ki de her zaman bu kadar iyi olamıyorsun. Sonuçta sen de bir insansın değil mi? Ama her ne kadar hata yaparsan yaparsan yap asla vazgeçmiyorsun. Eğer kafana bir şey koyduysan sonuna kadar peşinden gidiyorsun. İşte böyle mükemmel bir insansın ve bunu herkes görüyor. Ve akıllarında tek bir soru oluşuyor:" Nasıl bu kadar mükemmel olabiliyor?"

Nasıl bu kadar düşünceli olduğunu merak ediyorlar!

Sen her zaman insanlara karşı o kadar düşünceli ve nazik bir insan olmuşsun ki bunu kimse fark etmiyor zannetme. Çünkü senin bu anlayışlı, düşünceli ve insanları yargılamayan tarafın çoğu kimsede yok. Özellikle arkadaşların seninle vakit geçirmekten, sohbet etmekten inanılmaz keyif alıyor. Çünkü insanları çözmüş biri olarak kime nasıl yaklaşacağını, kimin neye bozulacağını çok iyi biliyorsun. Resmen insan sarrafı olmuşsun. Fakat bu yönün seni kötü değil de tam tersi iyi yapıyor. Çünkü bir insanın ne kadar kötü olduğunu düşünürsen düşün, içlerinde mutlaka bir iyilik olduğunu düşünüyorsun. Ve insanlara her zaman nazik yaklaşırsın. Tabii ki de sınırlarını aşan insanlar oluyor. Fakat sen onların üstesinden de kimsenin kırılmasına izin vermeden gelmeyi başarıyorsun. Çünkü sen gerçek anlamda çok düşünceli bir insansın. Bir sürü insana inat hala bu özelliğini kaybetmemek için direniyorsun. Elbet karşına senin gibi insanların çıkacağını çok iyi biliyorsun. Çünkü sen buna layıksın. Eee bu kadar müthiş olunca insanlar şunu merak ediyor: "Nasıl bu kadar düşünceli ve nazik  olabiliyor?"

Nasıl bu kadar güçlü olduğunu merak ediyorlar!

Dışarıdan o kadar güçlü bir karaktere sahipsin ki insanlar sana gerçekten hayret ediyor. Çünkü başından bir sürü kötü olay geçmesine rağmen hala ayakta dimdik durabiliyorsun. Hem de kimseyi aldırmadan, umursamadan hayatına kaldığın yerden devam ediyorsun. Bu gerçekten güçlü karakterli insanların yapabileceği zor bir durum. Tabii ki de her zaman böyle güçlü duramıyorsun. Kendi içinde yaşadığın çelişkiler, üzüntüler ve niceleri var. Fakat bunların üzerinde durmak yerine güçlü olmaya odaklanıyorsun. Çünkü kendini ne kadar üzersen üz olan hep sana oluyor. Şu hayatta kimsenin seni tam anlamıyla düşünmediğini çok iyi biliyorsun. O yüzden kendini iyileştirmek için elinden geleni yapıyorsun. Dışarıya karşı kendini ne kadar gösterirsen o kadar güçsüz görüneceğini düşünüyorsun. İnsanların senin bu durumunu görmelerini hiçbir şekilde istemiyorsun. Çünkü bunun seni güçsüz gösterdiğine inanıyorsun. Ama zamanla öğreniyorsun ki asıl güçsüzlük duygularını saklayarak ondan kaçmak! Bundan dolayı sadece çok güvendiğin bir ya da iki kişiye içindekileri anlatıyorsun. Ve kendini rahatlamış hissediyorsun. Sonrası zaten aynı. Dışarıya daha güçlü görünüyorsun. Çünkü zaten öyle hissediyorsun. Ee insanların aklında da hep şu soru oluyor: " Nasıl bu kadar güçlü olabiliyor?"

Nasıl bu kadar çekici olduğunu merak ediyorlar!

İnsanlar hala sendeki bu cazibeyi anlamış değiller açıkcası. Nasıl oluyor da bu kadar çekici olabiliyorsun? Biz sana söyleyelim o halde: Tamamen doğal olabilmek! Sen oldun olası hep doğal olmaya çalışan, içindeki güzelliği hiçbir zaman yitirmeyen bir insan olmaya çalıştın. Ve bunu korumaya da çok güzel bir şekilde devam ediyorsun. Tüm bunların yanında öyle insanların dikkatini çekebilmek için ekstra bir şeyler yapmana gerek yok. Zaten sen en doğal halinle bile çok çekici oluyorsun. İnsanların çekici olması için illa süslü püslü olmasına veya şık giyinmesine gerek yok. Bazı insanların en çekici yanı zaten doğal halleridir. Ve sen de o nadir insanlardan birisin. He bazen özel olarak kendine baktığın oluyor tabii. İşte o zaman gerçekten etrafındaki herkesin dikkatini çekiyorsun. Çünkü zaten doğal halinle bile çekiciyken şimdi bin kat daha çekici hale geliyorsun. Tabii dış güzelliğin bir yana kıvrak zekanla da insanları etkin altına alabilen bir yönün var. Biz buna şeytan tüyü diyoruz.  Sen de resmen şeytan tüyü var. Böyle insanı kendine doğru çekiyorsun. Eee insanlar da şunu merak ediyor: "Nasıl bu kadar çekici olabiliyor?"

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge-robyn

Nasıl bu kadar güçlü olduğunu merak ediyorlar!

beyza-atalar

yalnızların dostu onedio ❤️

aymira-ay

Nasıl bu kadar mükemmel olduğunu merak ediyorlar!

salih-eren-demirkiran

Nasıl bu kadar güçlü olduğunu merak ediyorlar!

nurcii

Nasıl bu kadar güçlü olduğunu merak ediyorlar!

Görüş Bildir