İngiliz Erkeklerinden Vazgeçmiyor: Taylor Swift ve Yeni Aşkı Joe Alwyn'in Balkon Sefası

-
Abone ol

Bu dünyada müziğiyle olduğu kadar aşklarıyla da gündemde olan biri varsa o kişi şüphesiz Taylor Swift

Adeta her mevsimde başka bir aşk yaşıyor. Joe Jonas'la açılan bu aşk defteri Harry Styles, Calvin Harris derken en son yakışıklılığı, beyefendiliği, zarafetiyle çıtaları Allahuekber dağlarına çıkarmış Tom Hiddleston'a kadar ulaştı.

Ama Taylor aşk kadını, elbette onun da yerini biri doldurdu. İşte balkon sefasında yakalandığı yeni aşkı Joe Alwyn!

Taylor Swift zaten malumunuz! Müziğiyle, kavgalarıyla, kapışmalarıyla...

Ve elbette en çok da aşklarıyla her zaman gündemdeki yerini koruyor.

En son geçtiğimiz yaz "beyaz atlı prens" tabirinin hakkını tam anlamıyla veren İngiliz aktör Tom Hiddleston'la kısa fakat bir o kadar da rüzgârlı bir ilişki yaşamıştı.

Siz deyin rüzgâr, ben diyeyim kasırga! Başta yakışıklı aktörün "I ❤️ TS" yazılı tişörtü olmak üzere, ilk gününden son gününe manşetlerden inmedi bu kısa aşk hikâyesi...

Tüm haberlerin özel hayatına saldırı niteliğini taşıdığını sık sık dile getiren Tom Hiddleston bu haberlerin onu çok yıprattığını da belirtti. 

Tişörtün kendi fikrini olmadığını, sırtı yaralandığı için üzerine giyecek bir şey istediğinde Taylor'ın arkadaşlarından birinin çıkarıp verdiğini defalarca anlattı. 

Kimisi bu ilişkiye reklam derken, hayranları Tom'u yerden yere vurdu; arkadaşları Taylor'un drama ve ilgi kraliçeliğine katlanamadı Tom dedi, Taylor suskun kaldı ve Hiddleston "Gerçek bir ilişkiydi!" yorumunda bulundu. 

Ayhhh, sizin anlayacağınız yorumlar aldı başını gitti.

Gümbürtüsü çok olan bu kısa ilişkinin ardından herkeste Taylor yeniden Calvin Harris'e mi dönecek diye bir merak oluşmuştu ki Taylor çoktan yeni aşklara yelken açtı!

Taylor Swift yeni aşkıyla ilk olarak Londra'da özel jetine binerken görüntülendi ama bu ilişki epeydir sessizce yaşanıyor, Taylor sevgilisiyle görüşeceği zaman tanınmamak için peruk takıyormuş.

Bildiğiniz peruk takıp kılık değiştiriyormuş diye bir duyum aldık, artık bıktıysa göz önünde olmaktan.

Daha sonra büyüdüğü Nashville, Tennessee’daki balkon sefasıyla tam anlamıyla yeni sevgilisini görücüye çıkarttı! Biliyoruz, şimdi hepinizin aklında bir soru; kim bu bebek suratlı yakışıklı?

Taylor'ın yeni kuşu 26 yaşındaki İngiliz oyuncu Joe Alwyn! Evet, ünlü yıldız tercihini İngiliz erkeklerinden yana kullanmaya devam ediyor.

Balık burcu olan bu yakışıklı beybi henüz Taylor'ın eski aşkları kadar kariyerinin zirvelerine tırmanamadı.

En bilinen filmi başrolü Kristen Stewart'le paylaştığı, Irak Savaşı’nı konu alan Billy Lynn’s Long Halftime Walk. Bu başrolle de ilk kez kameraların önüne çıkmış.

Filme gelen eleştirilere bakılırsa kendisi gelecek vadedeceğe benziyor.

Gelin görün ki, eşi dostu Joe beybisini pek de Taylor'a uygun bulmuyormuş çünkü...

Swift özel jetiyle şu ülke senin bu kıta benim gezip, Beverly Hills Malikanesinde yaşarken Joe hâlâ ailesiyle beraber Londra'da mütevazi bir hayat sürüyormuş...

Yani yukarıdaki Londra'da jetle görünmelerine bakacak olursak Taylor tüm starlığıyla gidip kuşunu yuvasına getirmiş.

Aşk farklılık, mesafe dinlemiyor işte! Umarız bu sefer aradığını bulursun Taylor Swift... 👄

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sonlinkinparkaskeri

Ya Onedio'yu bazen anlamıyorum. Size ne? Bir kraliçe adayı dersiniz öven içerik atarsınız. Bir nefret etmek için nedenler diye haber yaparsınız. Yeter artık kadın başarılı mı? Başarılı. Güzel mi? Güzel. İyi mi? İyi. Yeter artık salın bir şu kızı!

stargaryenister

Çıktığı tüm erkeklerden daha yakışıklı.

zoey-laufeyson

Var ya Türk birisi olsa ondan ona ondan ona atlasa yerlerden göklere vurulurdu orospu oldu folloş oldu ondan ona atlıyo derdiniz ama Taylor Swift'e gelince umarım aşkını bulursun Taylorlar falan... Ben de çok severim onu ama ne bileyim. Kadın albüm çıkarıyor mesela Gorgeous çıktı dün bunu söylemek yerine tek yaptığınız Aşklarıyla tanınan Taylor öööf öf.

lifeofswift

Emin olun eğer herkes sizin sevgilileriniz hakkında konuşsaydı bir gün bile sessiz kalmazdınız.Kadının şimdiye kadar hiç bir şey yapmamış olması büyük sabır,emin olun.

mrs-dc

Sadece aşk hayatına önem verip onun hakkında haber yaptıktan sonra "Aşk hayatıyla tanınan" demeniz...

Görüş Bildir