İnanılmaz Olaylar! Yeşim Salkım'dan Gündeme Bomba Gibi Düşen Gülben Ergen Açıklamaları!

2.2bPAYLAŞIM

Arkadaşlar bu olaylar bizi aşıyor artık, son sözü size bıraktık! Yeşim Salkım canlı yayın bağlantısında öyle açıklamalarda bulundu ki Gülben Ergen hakkında, ağzınız açık kalacak!

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen'in İzmirli ve evli bir iş insanı Tolga Duğles ile ilişkisi olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Erhan Çelik'in de bu yüzden Gülben Ergen'den ayrıldığı konuşuluyor. Ayrıldıklarında Erhan Çelik tek bir şey söylemişti: "Gerçeklerin er ya da geç ortaya çıkmak gibi bir huyu vardır..."

Bunu ortaya çıkaran program, aynı zamanda Arzuhan Yalçındağ ve Vuslat Doğan Sabancı kardeşlerin arasının açılmasına neden oldu söylentilere göre.

Hatta iki kişiyi işten attıkları da iddia edidi bu yüzden!

Ardından Gülben Ergen attığı bu tweet ile hakkında çıkan haberlerin hepsini tek tek yalanladı.

Derken bu olayların patlak vermesi üzerine Seren Serengil, sunduğu magazin programında Gülben Ergen hakkındaki bu iddiaları masaya yatırdı.

Hatırlarsınız ki Seren Serengil ile Gülben Ergen'in uzun yıllardır süren bir düşmanlığı var. Bu düşmanlığın sebebi ise yine iddialara göre yıllar önce Ali Yıldırım ile birlikte evlilik hazırlığı yapan Seren Serengil, Gülben Ergen yüzünden ilişkisini bitirmişti. Çünkü Ali Yıldırım Gülben Ergen ile birlikte olarak Seren Serengil'i aldatmıştı.

O zamandan bu yana bu ikilinin bitmek bilmeyen düşmanlığı da başlamış oldu.

Bir kısmını bu içeriğimizde anlatmıştık.👇

Bu Nasıl Hikaye Böyle?! Gülben Ergen'in Yeni İlişkisine Dair İddialar Ortalığı Karıştıracak! - onedio.com
Bu Nasıl Hikaye Böyle?! Gülben Ergen'in Yeni İlişkisine Dair İddialar Ortalığı Karıştıracak! - onedio.com

Seren Serengil de buna ithafen Gülben Ergen'e gönderme yaparak böyle bir paylaşım yaptı Instagram'ından.

Ancak sonradan kaldırmak zorunda kaldı. Çünkü ona da bu konuda konuşmama yasağı getirildi.

Sadece o da değil, olaya Yeşim Salkım da dahil oldu... Çünkü onun da Gülben Ergen ile yıllardır süren kavgası vardı.

Yine iddialara göre Yeşim Salkım Hakan Uzan ile evliyken, Gülben Ergen ile aldatılmıştı... Onun da geçmeyen bir öfkesi vardı yani...

Tüm bu tartışmalar sürerken, dün yine bomba gibi görüntüler düştü magazin gündemine!

İddialara göre bu yazılar Gülben Ergen ile Tolga Duğles'e aitti.

Gülben Ergen Tolga Duğles'e Hikmet'im diyor, Tolga Duğles de Gülben Ergene Güneş'im.

Seren Serengil bunların da ortaya çıkmasıyla açtı ağzını yumdu gözünü!

Ancak bu yazdığını da yapılan baskı sonucu kaldırmak zorunda kaldı...

Gülben Ergen de sessizliğini bozdu ve Seren Serengil ile Yeşim Salkım'a dava açacağını Instagram hesabından duyurdu.

Yeşim Salkım ise artık susmayacağını söylercesine bir paylaşımda bulundu...

Haydi bakalım büyük hesaplaşma başlıyor ✌🏻

Sahici Olmak Mesele Bu Aslında (@yesimsalkimofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

Ve dediğini de yaptı! Dün bir magazin programında herkesin ağzını bir karış açık bırakacak sözler söyledi!

"Ben kimsenin metresi olmadım, otel odalarında basılmadım. Onun kasetlerini ilk gören kişi benim. Seren Serengil, o zamanlar Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın kardeşi Ali Yıldırım'la aşk yaşıyordu. İkisi evlenecekken Gülben Ergen yüzünden ayıldılar."

İşte o Yeşim Salkım'ın herkesi ciddi anlamda şok eden Gülben Ergen açıklamaları...

Daha fazla insanın kocasına, ailesine zarar vermesin diye bu açıklamalarda bulunduğunu da belirtti. Ama hepimiz ciddi anlamda ŞOK olduk!

Bakalım bütüüüün bu olaylar karşısında Gülben Ergen nasıl tepki verecek?

Daha da büyüyecek gibi duruyor bizce! 

Gelişmeleri merakla takip ediyoruz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat8891

bu gülbenin psikolojik bi bozukluğu ya da sapıklığı var galiba. Evli erkeklere karşı zaafiyeti var. Bu adamlar da bi mal kardeşim bugun seninle yaptığını yarın başkasıyla yapacak neden evleniyorsunuz? işinizi gördünüz sallayın işte bu arsız evli erkek abazasını. 10 olmuştur evli erkekleri ayarttığı. Ben de evlenem de şunu bi alam :D

tc-ahmet-ozan-sen

Gülben için söyledikleri haklı olabilir (hatta bence olabiliri fazla, hani hiç de sevmem Gülben'i ya) ancak bir de "tencere dibin kara" boyutu var. Namus timsalimiz Yeşim Salkım 90'ların sonu 2000'lerin başında, Hakan Uzan'la evliyken, Uzanların Kral TV'sini (ki o dönem 24 saat müzik yayınlayan tek kanaldı, liseliler bilmez müzik camiasını yönlendiren kilit bir şeydi)perde arkasından yöneten bu hatundu, en kötü parçası dahi TOP 20'den eksik olmazdı, Kral TV Video Müzik ödüllerinde parmağı olurdu(hoş şimdi de birilerinin parmağı var ve ödüllerden şaibe eksik olmuyor)mesela Yeşim'in menajerliğini yaptığı Hilal Cebeci'ye talimatla ödül verilmişti (yıllar sonra açıkladı yediği naneyi). Öyle ki, kocasıyla kayınbiraderi (Cem reyiz) en sonunda Yeşim'i holding binasına sokmaz oldular, güvenlikçilere emirler verip almadılar içeri. Şimdi de gündeme gelmenin yolunu bulmuş.

gam6

vay be eskiden yeşim hanımın ne naneleri varmış. şimdi eleştiri programlarda eleştiri yapıyor. ne fayda sağlıyorsa insanlara .o programda aşk doktoru mehmet coşkundeniz var. evliliğini yürütmeyi bile bilmeyen adam insanlara şunu izlemeyin bunu izleyin diyor . ne günlere kaldık.

corpse-bride

şimdi bir kişinin canı yansa hadı belkı sucsuz b. atıyorlar dersın ama gulben konusundan sayıca fazla kadının(eskı haberlerı karıstısanız olay yesım ve serenlede bıtmıyor ) sıkayetı var ee hepsı mı yalan konusuyor hemde aynı kısı ıcın ?

deniz-simsekliel

Aman üçü de birbirinin aynısı insanlar olaya eğlence tarafında bakacağım valla ben cips ve içeceklerimi şimdiden hazırlıyorum gelecek rezillikler için eeee bunun adına ne demişler KAOS :)

uzunyol

ALLAHHHHHH KAOSSSS BAYILIRIMM MM İNŞALAH DAHA DA UZAR BIRBIRLERININ SACLŞARINI BASLARIINI YOLARLAR BIZDE IZLERIZ CEKIRDEK KOLA

Görüş Bildir