Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşkın Ne Zaman ve Nerede Geleceği Belli Olmaz! Peki İki Kişiyi Aynı Anda Sevmek Mümkün mü?

-

Aşk bambaşka, ne zaman ve nerede geleceği belli olmayan bir duygu değil mi? Peki, aynı anda iki kişiyi birden sevmek mümkün olabilir mi ?

İşte bu içeriğimizde DailyMail'den aldığımız aynı anda iki kişiyi birden seven anonim bir kadından bahsettik.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/femail/articl...

Kim bu kadın?

Hem iki yıldır beraber olup çok sevdiği bir erkek arkadaşı olan hem de iş arkadaşından çok hoşlanan bir kadından bahsediyoruz.

Peki sevgilisiyle mutluyken nasıl başka birini sevdi?

Genç kadın sevgilisiyle olan ilişkisinde mutlu olduğunu iddia ediyor. Ancak, danıştığı ilişki uzmanının tahminlerine göre ilişkisinin monoton olduğu ya da ilişkide isteklerinin karşılanmadığı bir zamanda iş arkadaşını çekici bulmaya başlamış olmalı.

Peki bu durum normal mi?

Kahramanımızın danıştığı ilişki uzmanına göre bu durum biraz karışık ancak olağan dışı değil. Çünkü birine karşı hissettiğimiz çekim kontrol altında tutabildiğimiz ya da farkında olduğumuz bir duygu değil.

Yani sevgilisiyle mutlu bile olsa çalışma arkadaşından hoşlanması normal bir durum.

Hangisini seçecek?

Dememiz o ki, kadın ne yardan vazgeçiyor ne serden! İkisini birden elde etmek istiyor.

Uzmanlara göre çoklu ilişki gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Partnerlerin isteği doğrultusunda mümkün olabilir ancak ilişki uzmanına göre bu durum için artık çok geç çünkü aldatılma durumundan dolayı ikisinden birini hatta ikisini de kaybetme ihtimali çok yüksek.

Peki ya siz hiç iki kişiye karşı his beslediğiniz oldu mu? Ya da iki kişi arasında kaldığınız?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hiddentaehyungie

ne ikisi ya,ben 5 kişiyi aynı anda sevebiliyorum ve berbat bi şey.

purplecosmos

garip bir içerik olmuş. sevgilimle beş yıldır birlikteyim, onu her şeyden çok seviyorum ama yüzde yüz mutlu bir ilişki içinde olduğumu söylemem. sebebi ilişkimin hayatımı fazla kısıtlaması. 5 sene öncesinde biz ilişkimize başlamadan önceden beri çok etkilendiğim biri var. neyseki bu kişi hayatımda değil, adını bile bilmiyorum. karşıma çıktığı senede bir belki bir yerlerde görürsem tesadüfen. onun dışında hiç kimseye karşı azıcık bile bir şey hissetmedim. yani tanımadığın birini sevemezsin tabii ama aklına düşen biri olabiliyor demek ki. sordunuz söyledim.

ozturk-sadri-alisik

olamaz öyle bişe, o sevgi değil, götleklik

gizembuyukb

şerefsiz olmayın

can-kececi1

beni bu yüzden kaybetti

ozturk-sadri-alisik

sen kazanmışın birader seksöret gitsin

Başlıklar

aşk
Görüş Bildir