İlla Temas mı Lazım? Bir Kadının Kendi Ağzından Uğradığı Dijital Tacizin Detayları Sizi İsyan Ettirecek

3bPAYLAŞIM

Kadınları rahat bırakın artık yeter!

Kadınların taciz, tecavüz edildiği ve hatta öldürüldüğü ülkemizde bu haberlerden o kadar çok var ki... Şimdi bunlardan bir tanesini birinci ağızdan, dijital tacize uğrayan bir kadından öğreneceğiz. Hazır mısınız?

Tuğçe'nin bu çığlığından sonra nihayet tacizci bugün gözaltına alındı. Kadınları taciz eden tüm suçluların bir an evvel cezasını çekmesi dileğiyle!

'Temas Edilmezse Bir Şey Yapılamaz' Denilmişti: Tacizci Sosyal Medya Çağrısıyla Gözaltına Alındı - onedio.com
'Temas Edilmezse Bir Şey Yapılamaz' Denilmişti: Tacizci Sosyal Medya Çağrısıyla Gözaltına Alındı - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nur-oztekin

Yahu kaç sene şikayette bulunmuş mahkemesi olmuş. Neden bu olaylar twitter a taşınmadan tutuklanmıyor bu adam? Nasıl bir yargı sistemi bu? İlla adaletin sağlanması için yalvar yakar tüm türkiyenin önüne mi dökmemiz lazım başımıza birşey geldiği zaman.

akatsuki1971

halkımız nedense şunu anlamıyor. Dindar iktidarların yıllar önce açıkça söyledikleri toplum şekillendirmesi kuralları çok sertti. Rahmetli erbakan gibi liderler devrimin kanlı mı kansız mı olacağını söylemişlerdi taksim meydanında paramız dinar bayrağımız yeşil bayrak olacak dediler, kapatıldılar. öğrencileri Tayyip Erdoğan Arınç Gül gibi kişiler akıllı çıktılar. Demokrasi treni bizi istediğimiz yere getirsin ineceğiz. demokrasi gömleğini giydik zamanı gelince çıkartacağız dediler. şimdi çok başarılı bir toplum planlaması yapıyorlar. kadınları eve kapatmanın sosyalleşmeden men etmenin gizli yolu .Ortalıkta dolaşırsan ölürsün ...içeride kal ölme.

adem.akz

Bir tane delikanlı yok mu bu kızın etrafında bu piçin hakkını vermemiş? Tabi doğru ya, genelde bizim millet lafa gelince kral ama icraata gelince sıfır çekiyordu. Pardon unutmuşum.

s_yener

KADIN ERKEK FARKETMEZ. SOSYAL MEDYA OLMASA BİR BOK YAPACAĞI YOK KİMSENİN. ANCAK DUYULURSA, BAK BİZ İŞİMİZİ YAPIYORUZ DEMEK İÇİN, LİNÇ YEMEMEK İÇİN EN SON NOKTADA İŞİ CİDDİYE ALIYORLAR.

Gizli Kullanıcı

bu ülke insanların birbirine değer verdiği bir ülkeydi. nasıl bu hale geldik? ne polisi polis ne hakimi hakim. vicdanları mı var ki görevlerini yapsınlar? vergimle aldığınız maaşlar burnunuzdan gelir umarım.

Görüş Bildir