Görüş Bildir
Haberler
İlk Buluşmada Ne Giymemelisin?

İlk Buluşmada Ne Giymemelisin?

Aburoski
09.03.2021 - 18:30

Hayati bir tavsiyemiz var sana! İlk buluşmada giymemen gereken parçayı söylüyoruz! 

Haydi hemen öğren! 

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Öncelikle cinsiyetini seçelim!

2. İlk buluşmada bu yiyeceklerden hangisini tercih etmezsin?

3. Sence ilk buluşmada sevişmek doğru mu?

3. Sence ilk buluşmada sevişmek doğru mu?

4. Sevgilinin ya da arkadaşlarının kıyafetlerine önem göstermesini ister misin?

5. Bu zamana kadar kaç sevilin oldu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Arkadaşlarınla, sevgilinle ya da flörtünle görüşeceğin zaman buluşma yerine genelde sen mi karar verirsin?

7. Peki biraz da aşkla ilgili düşüncelerini öğrenelim: Aşk sana hangi anlamı ifade ediyor?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Beyaz gömlek siyah ceket!

Beyaz gömlek siyah ceket!
blog.maxioutlet.com

Sen de buluşmaya giderken jilet gibi takımları çekip masaya oturacak bir tip var sanki! Ne o düğüne mi gidiyorsun be canım? Ne bu resmiyet? Buluştuğun insan senin onu direkt nikah masasına oturtacağını düşünür vallahi. Böyle kombinlere hiç gerek var. Biraz kendini rahat bırakmalısın ilk buluşmalarda. Benden sana bir editör tavsiyesi. Aman sakın sakın ha ceketle falan buluşmaya gideyim deme. Aklından sil bunu. Tamam mı?

Kısa pantolon!

Kısa pantolon!

Dünyanın en itici erkek giysilerinden biri olabilir bu. Karşıma bu kısa pantolonu giymiş bir erkek gelse bana anında soğuma gelir. Bak abartmıyorum. Kimse sorarsan sor bunu söyler sana. Biraz itici bir parça. Sana da bence yakışmaz. İnsanların senden koşarak uzaklaşmasını istemiyorsan. Bunu giymeyi aklının ucuna bile getirme. Vallahi bütün ilk buluşmaların çöpe gider. Kimseyle de ilerleyemezsin. Eve bile gelmez kimse seninle. Sen beni dinle. :)

İçlik!

İçlik!

İlk buluşmadan sonra sevişme ihtimaliniz %100 yoksa tamam içlik giy fakat %1'lik bile bir ihtimal varsa kesinlikle bunu giymemelisin. Karşındaki insan gördüğü an seninle dalga geçer ve bunu da ömrü boyunca unutmaz. Bu şekilde iz bırakmak istemiyorsan kesinlikle içlikten uzak dur! Ayrıca hiç seksi de değil. Yaşlı mısın sen içlik giyeceksin zaten? Çok kızarım sana giyersen!

Terlik!

Terlik!
Terlik!

İlk buluşmada senin ayağını görmese çok iyi olur sanki. Sence de öyle değil mi? Hiçbir şekilde ilk buluşmaya uygun bir parça değil. Bir de terlik altına çorap giydiğini düşün. Ay düşüncesi bile kötü! Terlikle karşısına çıktığın an rezil olursun vallahi. O da utanır mı peki? Evet, utanır. Yalan söylemeyeceğim. Ben utanırdım. yok, yok asla kabul etmem ilk buluşmada terlik giyen birini. İlişkimi o günden sonra sonlandırırım. :)

Eşofman!

Eşofman!
Eşofman!

Ne öyle bakkala mı çıktın? Karşındaki insana onu umursamadığını göstermenin bir diğer yolu buluşmaya eşofmanla gitmek olur. Oldu olacak bir de terlik giy altına da tam market kombini olsun. Bence sadece ilk buluşmaya değil genel olarak buluşmalara eşofmanla gidilmez. Evde ya da sporda giyilebilecek bir parça neden önemli biriyle buluşmaya giderken giyilir ki zaten? Maalesef bunu çok fazla yapan var. Sen onlardan olma tamam mı?

Tayt!

Tayt!

Bu da eşofmanın başka bir versiyonu. Yürüyüşe, spora ya da market gibi yerlere gitmediğin sürece ilk buluşmada tayt giymek bana biraz ayıp gibi geliyor. Karşıma flört ettiğim insan bu şekilde gelse beni umursamadığını düşünürüm. Belki sen gerçekten onu umursuyorsun fakat maalesef ilk başta insan bu şekilde düşünür. Eğer görüştüğün insanların o şekilde düşünmesini istemiyorsan bunu giymeyi aklının ucundan bile geçirme. :)

Babaanne donu!

Babaanne donu!

'Ben ilk buluşmada asla sevişmem' diyorsan tamam giy ama en küçük ihtimal bile varsa asla giyme! Rezil olursun karşındaki insana karşı. Seninle bir daha görüşmez bak diyeyim. Bunu gördüğü an bütün seksiliğini kaybedersin. Kendini o an bitirirsin! Düz normal külot bile giysen bundan bin kat iyi. Onun da gideri var ama bunun asla ve asla yok! Bu kabul edilemez. Kendi özel alanında giymek istiyorsan giy elbette ama ilk buluşmada çöpe at. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
172
80
38
24
14
13
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
hi

Terlik, hangi manyak ilk buluşmada terlik giyer ki

tontikke

Herhalde eşofman giyilmez

Melike

cinsiyeti boşuna mı seçtik niye beyaz gömlek siyah ceket giyiyim