Hoşlandığın Erkek Tipine Göre Sana Gelinlik Seçiyoruz!

831PAYLAŞIM

Kızlaaaaaar 😍

#1

Furkan Andıç
Kerem Bursin

#2

Aras Bulut İynemli
Alperen Duymaz

#3

Can Bonomo
Ahmet Kural

#4

Boran Kuzum
İsmail Hacıoğlu

#5

Mert Fırat
Mehmet Günsur

#6

Barış Arduç
Serkan Çayoğlu

#7

Ryan Gosling
Kit Harington

#8

Christopher Mason
Francisco Lachowski

#9

Çağatay Ulusoy
Kıvanç Tatlıtuğ

#10

Jensen Ackles
Henry Cavill

Sen fark yaratmalısın!

Senin farklı ve renkli kişiliğini vurgulayacak olan gelinlik alışılmışın dışında olmalı. Belki beyazdan farklı bir renk, belki mini, belki de enteresan işlemeler barındıran bir gelinlik giymelisin. İçindeki enerjiyi, farklı duygularını, değişik bakış açını yansıtacak gelinlik düğüne gelenlere "hımmmm" dedirtmeli mutlaka.

Sen geçmişe özlemi yansıtmalısın!

Seni en iyi ifade edecek gelinlik vintage bir gelinlik. Eskiye duyduğun özlemi, melankolik kişiliğini vurgulayacak olan şey bu. Sade, gösterişsiz ama senden pek çok şey taşıyan bir gelinlik senin için en uygun olanı.

Sen klasik bir gelinlik giymelisin!

Sen kendini en iyi ifade etme biçiminin alışılmış şeyler olduğunu düşünüyorsun. Ömrün boyunca bir kere gelin olacaksın ve o gün tam bir gelin gibi görünmek istiyorsun. İçindeki sade, sakin ve uysal kişiliğin başkasına izin vermezdi zaten. Göz önünde olmaktan sıkılan yapınla düğün gününde zaten yeterince zorlanacakken bir de aşırı tercihlerinle öne çıkmak istemiyorsun.

Sen beyazın sadeliğini göstermelisin!

Sen saflığını, dürüstlüğünü ve mutluluğunu en iyi ifade edcecek şeyin bembeyaz, sade bir gelinlik olduğunu düşünüyorsun. Bu sebeple sade, işlemesiz ama çok şık bir gelinlik giymelisin. Duru güzelliğini bundan daha iyi tamamlayacak bir tercih olamaz doğrusu.

Sen zerafetini önme çıkaracak bir tercih yapmalısın!

Bunun yolu da narin, hafif işlemeli, dantelli bir gelinlikten geçiyor. Kibar, ince, incelikli, hassas ruhunu yansıtacak olan şey böyle bir gelinlik. Alçakgönüllü, hoşgörülü, tevazu sahibi kişiliğinin yansıması ancak böyle bir gelinlik olabilir. İnsanlar sana hayran hayran bakarken biraz utanacaksın ama o kadar olur artık.

Sen seni fark ettirecek bir gelinlik giymelisin!

O gün senin günün ve herkesin gözü senin üzerinde olmalı. Bunun için gösterişli, ışıltılı, parlak bir gelinlik giymek senin için en uygunu. Heyecanlı, yerinde duramayan kişiliğini vurgulayacak, seni göz önüne çıkaracak olan şey böyle bir tercih olmalı. Cömert davranmaktan sakın çekinme.

Sen kuğu gibi süzülmelisin!

Senin için en ideal tercih vücuduna tam oturan bir gelinlik olmalı. Tıpkı senin gibi iddialı, kendini gösteren, cezbedici bu tercih, gören herkesi sana hayran bırakacak. Cesur, gözüpek, idealist kişiliğini vurgulamak için bundan iyi bir tercih olamaz.

Sen özel olduğunu hissettirmelisin!

Senin giyeceğin gelinlik mutlaka sana özel tasarlanmış, sana özel dikilmiş bir gelinlik olmalı. Farklı, özel, özgür kişiliğini ortaya çıkarmanın bundan daha iyi bir yolu olamaz. Her şeyiyle seni yansıtan, senin ayrılmaz bir parçan olan bu gelinlikle hen kendini rahat hissedecek hem de ruhunu ortaya koyacaksın.

Sen içinden taşan duyguların gibi kabarık bir gelinlik giymelisin!

Sen içindeki çocuğu, neşeyi, sevinci seninle paylaşan bir gelinlik giymelisin. Prensesler gibi olmalı, yüzündeki gülüşle tamamladığın gelinlike salonda parlamalısın. Masum, çocuksu ama renkli ve neşeli kimliğini ancak böyle bir gelinlikle dışa vurabilirsin.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gelinlikco

Aklımdakine yakını çıktı, biraz daha iyi yaparsanız daha doğru bir tahmin çıkacaktır.

edanur9191

8 en zor seçimdi sanırım :d

nazli-askin

Sen geçmişe özlemi yansıtmalısın! Seni en iyi ifade edecek gelinlik vintage bir gelinlik. Eskiye duyduğun özlemi, melankolik kişiliğini vurgulayacak olan şey bu. Sade, gösterişsiz ama senden pek çok şey taşıyan bir gelinlik senin için en uygun olanı.

busenuurm

Kıvanç ve Çağatay’ı aynı şıkka koymuşsunuz insafsızlar yarım saat ekrana baktım

lbr

ç o o o k z e v k s i z gelinlikler seçmişsiniz

Görüş Bildir