Tuhaf Ama Gerçek: 'Bıçak Yeme Bağımlısı' Adamın Midesinden Tam 40 Tane Bıçak Çıktı!

 > -

Hindistan'da metal yeme tutkusu olan bir adamın midesinden beş saat süren bir ameliyatla tam 40 adet bıçak çıkarıldı.

Hayretler içerisindeyiz! Tuhaf ama gerçek haberin detaylarını sizler için derledik...

Hindistan'ın Punjab eyaletinde 19 Ağustos günü, Corporate Hospital'de görev yapan bir grup cerrah yoğun bakım ameliyathanesine çağırıldılar.

42 yaşındaki Jarnail Singh, bundan birkaç gün önce karın ağrısı ve halsizlik şikayetiyle gelmiş ve hastaneye yatırılmıştı. Doktorlar adamın midesinde 40 tane bıçak olduğunu çekilen filmler sayesinde anladılar.

Evet, Singh bu gördüğünüz bıçakların tamamını son iki ay içinde mideye indirmişti. Doktorlara ise 'bıçakların tadını çok sevdiğini' söyledi.

Alınan tıbbi raporlarda ise adamın iç organlarında bazı kesikler olduğu fakat kalıcı herhangi bir hasarın meydana gelmediği ortaya çıktı.

CNN'in haberine göre Singh ameliyattan sonra hastanenin psikiyatri bölümüne alınacak ve ayıca bağımsız bir danışman da ona yardımcı olması için görevlendirilecek.

Toplamda 5 saat süren operasyonda doktorlar Singh'in midesinden kimi 17 cm'ye kadar ulaşan 40 tane bıçak çıkardı.

“Çok gergindik. Küçücük bir hata bile hastanın hayatına mal olabilirdi. Meslekteki 20 yılımda böyle bir şey görmedim” diyor Dr. Jatinder Malhotra.

Malhotra ayrıca bıçak yiyen adam çok da faydalı bir tavsyede bulundu: “Ona dedik ki, eğer vücudunda daha çok demire ihtiyaç duyduğun hissine kapılırsan, ıspanak yemeyi dene!"

Bunlar da 42 yaşındaki adamın midesinden çıkan bıçakların tamamı.

Ee peki neden abi demezler mi adama ya?

Buzzfeed

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir