Görüş Bildir

Hercai 54. Bölüm Fragmanı

Anasayfa > Güncel

Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Miran ile Cihan birbirine giriyor. Azize, Reyyan'a Hazar'ın oğlu olduğunu söylüyor. Miran'ın annesinin mezarının boş olduğunu öğrenen Miran, Azize'ye hesap soruyor. Azize, Miran'a annesinin yaşadığını söylüyor. İşte Hercai 54. bölüm fragmanı...

Hercai Son Bölüm Özeti

Hercai Son Bölüm Özeti

Miran, içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu sırada hiç beklemediği biri ona yardım eder. Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan'ı koruyabilmek için tedbir almak isteyen Miran iz sürer, tahminleri onu yine Azize Aslanbey'e götürecektir. Ancak bu kez yaşadıklarının sebebi bir başkasıdır. Kendi kanından, canından bir düşmanı vardır.

İçine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Azize'nin ise tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri verebilmek. Başta da Dilşah'ı… Füsun Aslanbey'le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz'la konuşmaya gider. Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Miran, Reyyan'a verdiği sözü tutabilecek mi?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
3
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?