Her Yere Geç Kalan İnsanların Aslında İlber Ortaylı Zekasına Sahip Olduğunu Gösteren Özellikler

17PAYLAŞIM

Bakalım siz hangisi çıkacaksınız? 😅

1. Geç kalmaya meyilli olanların hayal gücü daha geniş!

Diğerleri gibi denizden geçip çayda boğulmuyorlar çünkü onlar için büyük resim önemli. Haliyle girişimcilerde ve liderlerde sık görülen bu özellik, onlara çalışma hayatında başarıya ulaştırıyor. Çalışırken zaman kavramlarını bazen yitiriyor olsalar da bu sayede çok iyi sonuçlar da elde ediyorlar!

2. Çünkü çok iyimserler!

www.instagram.com

Bu özellik onlara asla pes etmemeyi öğretmiş. Bir sorun olduğunda hemen çözmeye yöneliyorlar çünkü her zaman başka bir yol olduğunun farkındalar!

3. Eli ayağına dolanmadan birçok işi aynı anda yapabiliyorlar.

Arkadaşınız buluşmaya geç kaldıysa, tembelliğindendir diyorsunuz değil mi? Aslında her şeyi aynı anda yapmaya çalıştığından dolayı zaman kavramını yitiriyor olabilir...  Ama bazen de günü planlamak,  arkadaşınızı bekletmekten daha iyi bir özellik olabilir öyle değil mi?

4. Onların mottoları: "Acele işe şeytan karışır."

www.instagram.com

Aslında sakin bir karakterleri olması onları daha az kaygılı biri yapıyor. Bir şey acil bile olsa bu onları panikletmez. Çünkü her zaman onlar için kalite hızdan önce gelir. Geç kalabilirler ama çok daha az hata yaparlar. Sonuçta bekleyemeyecek hiçbir şey yoktur, değil mi?

5. Fazlasıyla mükemmeliyetçilerdir.

www.instagram.com

Her sabah tekrar tekrar  "Üstümü mü değiştirsem, makyajımı silip baştan mı yapsam, kapıyı kilitlemiş miydim, bir daha mi kontrol etsem acaba?" diyorsunuz. Tebrikler, geç kaldınız! Bu konuyla ilgili bir başka çalışma da geç kalan insanların mükemmeliyetçi olduğunu gösteriyor. Haliyle bu durum işlerine de yansıyor ve neredeyse sıfır hatayla işlerini geç de olsa bitiriyorlar.

Peki siz hangisisiniz? Dakik ama sabırsız mı yoksa yavaş ama mükemmeliyetçi mi? Yorumlarda buluşalım. 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ordekkac

Sorumsuzluğum nasıl zeki olduğumu gösteriyor anlamadım ama Teşekkürler Onedio ;) .

boomerang

Her türlü üşengeçlik, tembellik, uyumsuzluk 'üstün zekalı' olmaya bağlanmaya başladığından artık millet davranış bozukluğu yaşayan çocuklarının yardımcısı olmak yerine ''Bizimki çok zeki, ondan böyle'' deyip övünür oldu

senemkayhankavrukkoca

gevsekligi zekaya bagladınız ya..

drawmas

hasssiktir ordan bulusma saatinden 15 dk önce orada olacak gibi yaparsan planini gec kalmazsin. Planlama yeteneginden ve öngörü sezgisinden mahrum kalmis eblehler gec kalir. Iktidarsizlar aslinda cinsel gücü cok fazla oldugu icin erekte olmazlar diye bir icerik te bu serinin devami olabilir.

Gizli Kullanıcı

Yav he he.. -Neden geç kaldınız? -Lanet olsun dostum "fazlasıyla mükemmelliyetçiyim!"

Görüş Bildir