Her Fırsatta İnsanları Hedef Tahtası Haline Getiren Yeni Akit'in Bekir Coşkun'la İlgili Yaptığı Rezil Haber Gündemde

3.5bPAYLAŞIM

Bu cümleler anca size yakışırdı zaten!

Kantarın topuzunu kaçırmayı görev edinen Yeni Akit Gazetesi gerek sansasyonel haberleriyle gerekse köşe yazılarıyla tepkileri üzerine çekmeyi her zaman başarıyor.

Gazeteciliği bir hakaret, yargılama, hedef gösterme aracı olarak kullanıyorlar. Bunların yanında yalan haberlerle de bu durumu güzelce besliyorlar. Habercilik etiğinin "E"si bulunmayan bu gazeteyi anlamakta güçlük çekiyoruz doğrusu. Açıkçası anlamasak daha iyi...

Yaptıkları haberlerde kullandıkları üslup yenilir yutulur cinsten değil. Hakaret etmeyi gazetecinin görevi olarak algıladıklarını düşünüyorum.

Şimdi de geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Türk basınının usta ismi, Sözcü gazetesi yazarı Bekir Coşkun'u hedeflerine koydular.

Bekir Coşkun'la ilgili "Millete “g.t kılı” diyen Bekir’e pamuğu tıkadılar" başlıklı rezil bir haber yayınladılar.

Söz konusu haberde Coşkun'un hayatı boyunca hep ezan ve sela düşmanlığı yaptığı ve sonunda da imamların eline düştüğü ifadeleri yer aldı.

İlgili habere buradan ulaşabilirsiniz: Millete “g.t kılı” diyen Bekir’e pamuğu tıkadılar - Yeni Akit

"Bekir Coşkun’a hakkımızı helal etmiyoruz biz." cümlesiyle bitirilen bu çirkin haber de tepkilere neden oldu.

Söylemek istediğim birçok cümle var fakat kendimi yormayacağım çok fazla. Zaten şu içeriği hazırlarken bile beynen yoruldum! Sizin düşüncelerinizi alalım en iyisi...

Hadi yorumlara!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
miragerr

Bu gazeteyi tuvalet kağıdı olarak bile kullanmam ben. Acaba bunu gerçekten okuyan kaç tane ileri zekalı(!) vardır

bugra-atak

TUVALET KAĞIDI

selot

haberleri yapılan insanlar şikayetçi olsun. yanlış haber yapmaktan ve hakaretten tanzimat davası açsınlar... rtük bunları denetlesin asıl... bu nedir yaa başlıklar full küfür dolu. nefret ediyorum bunlardan batsınlar artık!!1

ugur-balaban

Ölüler konuşamayacağı için bunların böyle şerefsizlik yapmaları normal. Bunlar hz. Nuh için "büyük tufanda cep telefonu vardı." diyen tayfayla aynı kafadalar.

ugur-balaban

İlginç olan millete "g.t kılı" diyen birisi yok. Ama "g.t kılı" nı kullanan birisi cumhurbaşkanı için kullanmıştı. Bu mallar da o kelimeyi alıp, rahmetli söylemiş gibi yazmışlar.

Görüş Bildir