Hepsi Daha Genç Görünmek Uğruna: Dövme Sevdasıyla Penisini Merdaneye Saran Yaşlı Adam!

1PAYLAŞIM

Ray Houghton istediği gibi bir vücuda sahip olmak için sınırları bir hayli aştı. İlk başta vücut geliştirme sporuna başladı. Zamanının çoğunu spor yaparak geçirdi. Belli bir zaman sonra da dövme yaptırmak istedi. Garip olan yanı ise bütün vücudunu dövmeyle kaplatırken penisini bir merdaneye sarmasıydı. Detayları sizler için Metro'dan derledik.

Kaynak: https://metro.co.uk/2018/12/28/bodybuild...

61 yaşındaki Ray, dört saatlik dövme seansında penisini sabit tutabilmek için merdaneye sardı.

Dövme yaptırmanın acısına alışan Ray, düşünüldüğü kadar acı vermediğini belirtti. Ama işlem bittiğinde testisleri normal boyutunun dört katına kadar şişmişti. 

"Artık acıyı hissetmiyorum ama dövmeyi yapan kişi bu kadar hassas bir bölgeye dövme yaptırmak istememe inanamadı. Oldukça fazla kanadı ve ertesi gün yürümekte zorlandım. Merdane kullandık çünkü dövmeyi yapabilmenin en kolay yolu buydu. Bir bankın üstünde falan yapamazsınız bunu. İlk başta tuhaf geldi ama sonra anladım. Gerçekten işe yaradı."

Ray şu an bütün vücudunun dövmelerle kaplı olmasından gurur duyuyor.

Ama bütün bunların yapılması için 7.500 pound ve 240 saat harcadı. Dövme işine ise eskiden kalma dövmeleri kaplatmak için başlamıştı.

Eskiden sekiz tane dövmesi vardı. Vücut geliştirme sporuna başladıktan sonra bu dövmelerden utanmaya başladı.

Bu nedenle Maori tarzı tasarımlarla dövmelerini kaplatmak istedi. O zamandan beri de yaşlanma belirtileri de kapatmak için vücudunun her yerine dövmeler yaptırıyor. 

"Yaptırmayı çok istiyordum. Aynaya bakmaktan ve cildimin yaşlandığını görmekten hoşlanmıyordum. Genç görünmek istiyordum. Varisli damarlar ve kırışıklıklar görmekten nefret ediyordum. Korkunç geliyorlar bana."

Ray, Noel zamanında penisinin de dövmesini de yaptırdıktan sonra "tamamlanmış" hissettiğini söyledi.

"Yaşlılık belirtileri ve yaralar vardı. Ben de bunlardan utanıyordum. Ama şimdi çıplaklar sahilinde yürüyebilecek kadar gururluyum. İnsanlar, yaşıma göre çok iyi göründüğümü ve buna inanamadıklarını söylüyorlar. Ünlü biriymiş gibi hissediyorum ve insanların bana bakışından hoşlanıyorum. Hayatım boyunca hep iyiydim ama yaşlandıkça insanlar bana iyi göründüğümü söylemeyi kestiler."

"Ama şimdi yeniden mükemmel hissediyorum. Kendime olan güvenimi kaybetmiştim ve yaşlı bir adam gibi hissetmeye başlamıştım."

"İnsanların ne düşündüğünü önemsiyorum. Eski dövmelerim yapıldığında henüz 17 yaşındaydım. İğrençtiler. Şimdi vücudumu sergilemekten yeniden gurur duyuyorum ve insanlara tamamını göstermek için sabırsızlanıyorum. Çok beğendim. Dövmelerin hiçbiri, hatta son yapılan bile gerçekten acıtmadı. Üç aydır penisime de dövme yaptırmak istiyordum ama benim dövmecim yapmazdı. Gergin değildim ama sonunda yapıldığı için heyecanlıydım. Şu an aynaya baktığımda kendimi tamamlanmış hissediyorum. Mükemmel bir yeni yıl hediyesi oldu benim için."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir