Hayatlarında En Ters Köşe Oldukları Anları Samimi Bir Şekilde Paylaşan dio'cular

11PAYLAŞIM

Ne kadar temkinli olursak olalım, tüm ihtimalleri ne kadar düşünürsek düşünelim illaki ters köşe olduğumuz bir durum olmuştur. Bu soru Onedio ve dio'da soruldu. Bazen şaşırtan bazen aynı ben dedirten yanıtlar geldi.

Ama öncelikle bilmeyenler için dio'yu şöyle kısaca anlattığımız içeriğimizi bırakalım.

Bundan Sonra Sen Ne dio’san O! Yepyeni Sosyal Medya Alışkanlığınız “dio” ile Tanışın! - onedio.com
Bundan Sonra Sen Ne dio’san O! Yepyeni Sosyal Medya Alışkanlığınız “dio” ile Tanışın! - onedio.com

1. Ardından ters köşe olan dio'culara göz atalım; 👀

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

Bu ve dahası için seni de tek tıkla dio'ya alalım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Anneyi aşkım diye kaydetmek mi? Bana sapıkça geldi biraz. Bende ismiyle kayıtlı. Anne diye kayıtlıydı bi ara kafam kızınca değiştirip düz ismiyle kaydettim. Öyle kaldı sonra.

Gizli Kullanıcı

#6 yalnız buna dert yanan kadının ana kuzusuyla evlenmesi... bende de insanlar değil hayat ters köşe yaptı hep. tam ümidimin kesildiği anda bir komutan çıkardı karşıma. kafamda hayal ettiğim gibi bir komutan olması bu ülke adına sevindiriyordu. sonra babam yaşındaki adamın sarkması. üstelik iyi birine benziyordu. bu ikisi en büyük şey benim için tabi. hayatımda beni kimse etkileyemez diyordum bir zamanlar ama öyle birini çıkardı ki karşıma tanrı etkilenmenin tillahını gördüm. aşık olduğumu bile düşündüm. neyseki değildi. bir de kendim gibi birini bulamayacağımı ve aradığım dostun olmadığını düşünüyordum ve tüm ümitlerim yıkılmıştı. son bir tane kırıntı kaldığında ise biri geldi ve gerçekten hayata bakışımı değiştirdi ve kendimle ilgili sorunları görmemi sağladı hem de bir şey yapmadan. şimdi düşünüyorum da bana geleceğimi gösteriyor. tanrının ya da evrenin al sana senin gibi biri hem de istediğin her konuda bilgili deme şekli onu karşıma çıkarması :)

melisa_b

özet yok mu ya

mincir

Sonuncusu yuh yani.

Gizli Kullanıcı

Ben olsam polisi arar oteli ayağa kaldırırdım. Böyle iş görüşmesi de deneme de olmaz zaten. Böyle bi fikir kimden çıkmışsa çok gerzekçe. Neyi deniyolar yani?

Görüş Bildir