Hayatına Yön Veren Özelliğin Ne?

73PAYLAŞIM

Bakalım senin hayatına yön veren özelliğin neymiş?

1. Önce sana kendini en iyi hissettiren renkle başlayalım!

2. Sence hayat nedir?

Ölene kadar içerisinde yaşamaya mecbur kaldığımız şey.
Kesinlikle çok eşsiz bir şey.
Olmasa da olur bir şey.
Biliyorsanız siz bana söyleyin.

3. Sence sen hayatın anlamını çözdün mü?

Kim çözebilmiş ki ben çözeyim?
Ohoo feleğin çemberinden geçtim.
Uğraşıyorum ama ışık yok.
Bu konular bana saçma geliyor.

4. Yolda soğuktan titreyen bir köpek görsen ne yaparsın?

Hemen evime götürürüm.
Çevrede yardım edebilecek biri var mı diye bakarım.
Ona bir yer hazırlar ve mama koyarım.
Öylece bırakırım.

5. Aldatmak hakkındaki düşüncen ne?

Birine yapılacak en kötü şey.
Aslında abartıldığı kadar değil.
İlişkide bir şeyler bittiyse olabilir.
Kesinlikle kabul edilemez.

6. Seni en çok ne mutlu eder?

Sevdiklerimle bir arada olmak.
Zor bir işi başarmak.
Yemek yemek.
Seks

7. Hayal ettiğin hayatı yaşıyor musun?

Tam olarak hayal ettiğim yerdeyim.
Hayal ettiğim hayatın ucundan kıyısından geçmiyorum.
Bence o hayatı yaşamama daha var.
Bu gidişle hayallerim suya düşecek.

8. Mümkün olsa başka bir ülkeye gitmek ister misin?

İnsanın memleketi gibisi yok.
İsterdim.
Bu da soru mu? Tabii ki!
İsterdim ama hemen geri dönerdim.

Cömertlik!

Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin çok cömert biri oluşun. Sen o kadar cömert ve eli açık birisin ki bazı zamanlar insanlar seni suistimal etmek isteyebiliyor. Yine de bu eli açıklığından asla taviz vermemiş ve kendin olmaktan vazgeçmemişsin. Cömert olmak elbette her anlamda mükemmel bir özellik, fakat biraz da kendini düşünmenin vakti geldi de geçiyor. Emin ol cömertliğine zerre zarar gelmeden insan ilişkilerinde çok daha başarılı olabilirsin. Daha doğrusu onlar sana daha iyi davranır.

Merhamet!

Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin merhametli oluşun. Sen o kadar merhametli birisin ki yolda yaralanmış bir kuş görsen hemen kendi canından ona vermek istiyorsun. Dünyada hiç kimse zarar görmesin, herkes eşit ve mutlu yaşasın istiyorsun. Üstelik bu uğurda elinden geleni asla ardına koymuyorsun. Bu aslında çok güzel bir özellik olsa da kendini herkes mutlu olsun diye fazla yıpratıyorsun. Hayatın mükemmel ve sana yön veren duygun muazzam. Bu yolda kendine zarar vermeden ilerle.

Azim!

www.yeniisfikirleri.net

Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin azimli oluşun. Sen o kadar azimlisin ki taş olsa çatlar denilen şeylerde bile harika bir yol tutturuyorsun ve o yolda ilerliyorsun. Senin elinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilir. Eğer bir şeyi istiyorsan onu elde etmek için asla yorulmadan çalışıyorsun ve sonuç olarak mükemmel başarılar elde ediyorsun. Eğer bu özelliğini hiç yitirmezsen gelecekte seni bekleyen güzelliklere kısa süre içerisinde kucak açabilirsin. Keşke herkes sen gibi olsa...

Neşe!

Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin neşeli oluşun! Evet, bazıları başarılı olmak ister, bazıları ise güçlü, fakat senin en önemli özelliğin ve bir nevi süper gücün neşen! Sen öyle bir enerjiye sahipsin ki girdiğin her ortamda gözleri kendine çevirip ortalığı gülmekten kırıp geçiriyorsun. Üstelik ekstra yaptığın hiçbir şey de yok! Senin varlığın ve o pozitif enerjin insanlara yetip de artıyor! Hep böyle kalman dileğiyle!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Cömertlik! Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin çok cömert biri oluşun. Sen o kadar cömert ve eli açık birisin ki bazı zamanlar insanlar seni suistimal etmek isteyebiliyor. Yine de bu eli açıklığından asla taviz vermemiş ve kendin olmaktan vazgeçmemişsin. Cömert olmak elbette her anlamda mükemmel bir özellik, fakat biraz da kendini düşünmenin vakti geldi de geçiyor. Emin ol cömertliğine zerre zarar gelmeden insan ilişkilerinde çok daha başarılı olabilirsin. Daha doğrusu onlar sana daha iyi davranır.

queen_of_the_7_kingdoms

Merhamet! Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin merhametli oluşun. Sen o kadar merhametli birisin ki yolda yaralanmış bir kuş görsen hemen kendi canından ona vermek istiyorsun. Dünyada hiç kimse zarar görmesin, herkes eşit ve mutlu yaşasın istiyorsun. Üstelik bu uğurda elinden geleni asla ardına koymuyorsun. Bu aslında çok güzel bir özellik olsa da kendini herkes mutlu olsun diye fazla yıpratıyorsun. Hayatın mükemmel ve sana yön veren duygun muazzam. Bu yolda kendine zarar vermeden ilerle.

kuklaci

Merhametli olduğumu biliyorum zaten başıma ne geliyorsa o yüzden geliyor.

turk-fk

Azimmiş aziz dostum

ozzy_oz

Azim! Senin hayatına yön veren en önemli özelliğin azimli oluşun. Sen o kadar azimlisin ki taş olsa çatlar denilen şeylerde bile harika bir yol tutturuyorsun ve o yolda ilerliyorsun. Senin elinden ne uçan ne de kaçan kurtulabilir. Eğer bir şeyi istiyorsan onu elde etmek için asla yorulmadan çalışıyorsun ve sonuç olarak mükemmel başarılar elde ediyorsun. Eğer bu özelliğini hiç yitirmezsen gelecekte seni bekleyen güzelliklere kısa süre içerisinde kucak açabilirsin. Keşke herkes sen gibi olsa...

gzm-ynklr

Neşe!

Görüş Bildir